Zpět na web

  • načítám...

Zdravotní potíže dospělých | Spála nebo něco jiného?

Ahoj holky, mám doma maroda se spálou. Dnes ráno jsem se probudila s horkým tvaremi i uši cítím, že mám teplé a takovéto pupínky viz foto. Nemám teplotu, v krku mě nebolí, jen cítím, že budu mít asi rýmu. Myslíte, že mám plašit a letět k dr? Aby si netukala na čelo. Dítko co mám doma je sypané celé, já mám zatím jen toto v obličeji.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...