Studium a kurzy | Je to náročné? VŠ
Dostat se tam evidentně těžké není, berou každého druhého, tedy trochu víc než každého druhého.
- Autor: Havlova
- Vloženo: 07.06.26
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Dostat se tam evidentně těžké není, berou každého druhého, tedy trochu víc než každého druhého.
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána