Zpět na web

  • načítám...

Školky a školy | Jaký střih do školky /děvče.

Dcera má něco takového s ofinou a nosí čelenky, aby jí při jídle/tvoření nepadaly vlasy do očí. Čelenku si zvládá upravovat sama. Je to teda z důvodu, že nic jiného jí nesluší.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...