// a pak MS

Anonymni
2.10.07 12:33

// a pak MS

Holky, co si myslite o // na teh. testu, ale pak prijde menstruace. Myslite, ze jde vzdycky o potrat a nebo je to jen nejaky vykyv hormonu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

151
2.10.07 13:20

anonymni

hodne holek tady v diskuzich pise ze v tehu melo normalne ms a vse bylo ok.V dnesni dobe ms v tehotenstvi neni az takovy div

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
2.10.07 13:57

Záleží jak silná byla druhá čárka pokud slaboučká tak to se může před nebo v době ms stát aniž by to znamenalo těhotenství aspoň tak mi to říkal dr.

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
2.10.07 16:20

Ahoj, jestli si opravdu moc přeješ mimi, tak si raději dělej test až trošičku později, protože těch důvodů // je asi moc. Potrat v raných fázích zcela častá možnost, pak prý cysty dělají také // a některé holky mají prý hormony malinko jinak posunuté, takže citlivý test jim udělá // i u běžného stavu. To jenom, co jsem slyšela. Zbytečně bych se nenervovala, takže až by se MS fakt zpozdila, ale jestli máš nějaké další problémy s otěhotněním, tak je asi lepší jít na krev na hcg…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
3.10.07 14:15

Ahoj, tak mě se to stalo před 3 týdny. Na testu postupně sílily // a hCG taky vyšlo, pak jsem ale začla špinit, hCG kleslo a za pár dní přišla MS a bylo po mimi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
475
5.10.07 20:27

Marťo,

možná došlo k časnému potratu, který je dost běžný.
Ono je lepší počkat na testování až ode dne vynechaní MS.

Jestli chodíš na injekci Pregnylu v době OVU, tak i tento hormon zanechá na tt // !!!
Proto se vyplatí testovat později :wink:

HOdně štěstííí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
11.10.07 00:08

Karotko, na žádné injekce nechodím. MS měla tehdy už zpoždění, tak jsem se testnula. Byl to ten ranný potrat. Snad to na další na pokus vyjde o hodně lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
475
12.10.07 16:41

Aha,

tak to mě mrzí,

držím na příště palečky :wink: :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek