10 dpo špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deňulec
Kecalka 398 příspěvků 29.10.14 09:48
10 dpo špinění

Ahoj holky, dnes je to 10 dpo a ráno jsem na čípku našla narůžovělý hlen. Myslela jsem si, že se mi předčasně rozjíždí ms, protože včerejší tt byl negativní. Jenže já mívám dlouhé cykly, ovu bývá až 19 DC a menses pak přichází až 15.dpo. Teď už hlen narůžovělý není, ale podbřišek bolí jako před ms. Mám čekat tak brzo mrchu nebo zkusit znovu testovat?

Pozn. beru Gynex.

Díky moc za vaše zkušenosti… :)

Reakce:
Karku
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 29.10.14 09:50

Být tebou tak testuju tak pět dní po vynechání menstruace..tohle je zbytečný stres :pankac:

Deňulec
Kecalka 398 příspěvků 29.10.14 09:52
@Karku píše:
Být tebou tak testuju tak pět dní po vynechání menstruace..tohle je zbytečný stres :pankac:

jj, stres jako blazen… :zed:

jalisca
Kelišová 6727 příspěvků 29.10.14 09:55
@Karku píše:
Být tebou tak testuju tak pět dní po vynechání menstruace..tohle je zbytečný stres :pankac:

Souhlasim..taky jsem testovala az po vynechani..tohle mi prijde zbytecne.. :nevim:

MarDen
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 29.10.14 09:55

Tohle se mi přesně stalo taky..o týden později jsem měla na testu // :lol:

Deňulec
Kecalka 398 příspěvků 29.10.14 09:58
@MarDen píše:
Tohle se mi přesně stalo taky..o týden později jsem měla na testu // :lol:

Děkuji. Myslím, že my dlouhodobé „snažilky“ vytvaříme podobné diskuze ani ne tak proto, abychom dostali odpověď, ale spíš kvůli naději. Ik dyž nakonec ms stejně příjde, tak čekání na ni s určitou nadějí nám dává vždycky sílu do dalšího snažení…

Uživatel je onlinetezi
Hvězda diskuse 51891 příspěvků 1 inzerát 29.10.14 10:04

@Deňulec pokud není vyzkoušené, že je test pozitivní ještě před MS, tak bych tak brzo netestovala. Krvácení klidně mohlo být nidační a třeba za 3 dny už by na testu mohlo něco být vidět :nevim:
Sama na sobě mám vyzkoušeno, že mám ty málo citlivé testy pozitivní už 1-2 dny před MS, a ty citlivější klidně i 4-5 dní

Deňulec
Kecalka 398 příspěvků 29.10.14 10:06
@tezi píše:
@Deňulec pokud není vyzkoušené, že je test pozitivní ještě před MS, tak bych tak brzo netestovala. Krvácení klidně mohlo být nidační a třeba za 3 dny už by na testu mohlo něco být vidět :nevim:
Sama na sobě mám vyzkoušeno, že mám ty málo citlivé testy pozitivní už 1-2 dny před MS, a ty citlivější klidně i 4-5 dní

Děkuji, testovat tedy radši nebudu. Trpělivost je výsadou králů… :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >