Vysazení HA a snažení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
misulla09
Kecalka 144 příspěvků 28.10.14 20:53
Vysazení HAK --snažení

Dobrý večer, chci se poradit nebo znát váš názor…
5 let jsem brala hormonální antikoncepci, po poradě s gynekologem jsem po dobrání platíčka (před 3 týdny, pak MS) už další nezačala brát (chceme prcka).Nechci pokládat otázku typu můžu být těhotná, ale spíš mě zajímá ten zvláštní průběh po vysazení prášků. Na prsou mi strašně ztmavly žíly, trápí mě ostrá bolest v podbřišku. ano logicky s přítelem máme nechráněný sex, ale přijde mi jako kravina, aby to vyšlo hned první měsíc, proto se zajímám jestli máte někdo podobnou zkušenost s poplašenými hormony po vysazení prášků jako já, nebo mám zajít k lékaři. Díky za názory

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
soney
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 28.10.14 21:00

Pokazde po vysazeni HA jsem mela nejruzneji rozhazene telo… jak je znamo, casto napr prsa o cislo „povyrostou“ pri brani HA, pak se zase zmensuji, tudiz tam ocividne nejake zmeny probihaji… obnovuje se ovulace… ta mne z niceho nic zacala silene bolet (vajecnik a cely spodek) a tak dale…
Tedy to muze byt vysazenim HA, ale samozrejme nemusi… pred otehotnenim je stejne nejlepsi se nechat komplet na gynde prohlednout a svuj zamer sdelit lekari… :)

soney
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 28.10.14 21:01

Jinak samo ani tehotenstvi se nevylucuje (i kdyz na jakekoliv priznaky by bylo brzy si myslim)… prvniho jsem pocala behem spatne uzivane HA a druheho do dvou mesicu po vysazeni… tedy mozne to je :)

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 28.10.14 21:05

Může to být jak splašenými hormony, tak těhotenstvím. Navíc, když se snažíte o mimčo, tak se určitě víc pozoruješ. K lékaři zatím nechoď a vyčkej, až se tělo dá dokupy, popřípadě v datumu předpokládané další MS si udělej test. Ale i ta MS může být rozhozená… Všechno chce čas. :nevim:

misulla09
Kecalka 144 příspěvků 28.10.14 21:09

@soney Na gyndě jsem náš plán sdělila a po vyšetření mi doktor řekl, že je vše v pořádku a do karty si i zapsal, že se začínáme snažit o prcka. Ty potřeštěný hormony mi dávají zabrat…

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 28.10.14 21:09

Těžko říct, ale to, co popisuješ, jsem neměla ani po vysazení HA ani v těhotenství. Ale zkušenost mojí kolegyně z práce - vysadila HA. Menstruace nepřišla. Šla na vyvolávačku, přišlo cosi vtipného třídenního, jak sama říkala. Za další měsíc zase nic. Tak jsem si říkala, to bude asi běh na dlouhou trať - poplašené hormony. No a ona si šla pro další vyvolávačku a řekli jí, že je těhotná. Takže nic není nemožné ;)

misulla09
Kecalka 144 příspěvků 28.10.14 21:13

@lovesmile těch tmavých žil si všimla kolegyně v práci, koukala na mě jak na zjevení, že prý vypadám jak Hulk v ženským vydání, já to tak nějak nechávám být jen mě otravuje ta bolestivost v podbřišku… Takže v obou případech nezbývá než vyčkávat, co se bude dít dál :)

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 28.10.14 21:16
@misulla09 píše:
@lovesmile těch tmavých žil si všimla kolegyně v práci, koukala na mě jak na zjevení, že prý vypadám jak Hulk v ženským vydání, já to tak nějak nechávám být jen mě otravuje ta bolestivost v podbřišku… Takže v obou případech nezbývá než vyčkávat, co se bude dít dál :)

Jj, chce to čekat. Bohužel se nic jiného dělat nedá, noo… :nevim:

Tunrida
Hvězda diskuse 49274 příspěvků 28.10.14 21:17

Bože já si doteď pamatuju, jak jsem vysadila antikoncepci. Ten první měsíc byl v pohodě. Menstruace byla skoro nijaká. Pohoda. Ten druhý měsíc byla katastrofa. Ovulace pro mě byla utrpení. Při každým kroku jsem se svíjela bolestí. Byli jsme se projet s manželem na motorce a kdyby už nebyla tma, tak slezu a jdu domů pěšky, protože to děsně bolelo. Další menstruace už nedošla :lol:

misulla09
Kecalka 144 příspěvků 28.10.14 21:26

Aspoň nejsem sama kdo se kroutí jak dvojka plech… je to pěkně otravný…

Krisťule88
Závislačka 2729 příspěvků 29.10.14 06:48

Ahoj :) já jsem taky nedávno vysadila HA (9.10.) a taky mám takový stavy jako bolení v podbříšku, nateklá prsa, bílý výtok, jsem pořád nafouklá… to tělo se s tím prostě srovnává…holt do něj člověk nějakej čas cpe chemii, tak si to nějakou daň vybrat musí :think:

barus196
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 1 inzerát 08.09.17 16:10

Ahoj holky, ráda bych obnovila diskusi. Od začátku srpna neberu HA (po 9 letech), brala jsem Katya. Máte někdo nějakou zkušenost?
Mám načteno, že pití maliníku a kontryhele pomáhá. Celý srpen jsem pila 1 hrnek kontryhele. V den kdy měla přijít ms a poclou dobu její obvyklé doby jsem měla velmi malé špinění hnědé barvy (úplně první bylo sv. růžové). TT negativní.

lachtanice86
Kelišová 7421 příspěvků 08.09.17 16:15

@barus196 po vysazení ha po 8letech v kuse jsem nepila nic a první ms přišla sama asi až za 40dni. Než se to úplně srovnalo trvalo to další asi dva měsíce. Nechala jsem to na přírodě

heevi
Ukecaná baba ;) 1912 příspěvků 08.09.17 16:21

@barus196 Ahojky, ohledně toho kontryhele, prý se má pít jen od 1DC do ovulace, když se pije celý cyklus, může prý MS oddálit. Ale je i možné, že tohle byla první MS, prostě slabá, než se to srovná…

barus196
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 1 inzerát 08.09.17 16:22

@lachtanice86
Děkuju odpověď. Já jsem.dnes 36 pokud nebudu počítat špinění v době co jsem na čekala ( s já jsem nikdy nespinila) tak netuším zda se počítá nebo nepočítá.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >