Sperma při IUI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 20:34
Sperma při iui

Mám otázku, možná střelenou, ale budiž. Při inseminaci se sperma dává do speciálního média, tenký katetr se zavede do dělohy a obsah se vstříkne přímo do dělohy. Dost holek říká, že po zákroku z nich stejně něco vyteče. Myslíte, že to něco, co vyteče je tedy část importovaného obsahu, který se gravitací vrátí zpět do pochvy. A může tento obsah obsahovat stále ještě oplodnění schopné spermie, které by si popřípadě našly cestu zase zpět do dělohy?
Omlouvám se za anonym.

Reakce:
vally
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 28.10.14 20:37

Ahoj, to co vyteče je ta tekutina ve které ty spermie jsou. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 20:40

A může tedy ta tekutina obsahovat i nějaké spermie? Nebo všechny spermie tu tekutinu v děloze opustí?
Vím, že to je hloupej dotaz, ale vážně by mě to zajímalo.

vally
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 28.10.14 20:47

Tak to popravdě nevím :nevim: ale myslím že spermouši zůstanou tam kde mají :)

AnastazieB
Echt Kelišová 8555 příspěvků 28.10.14 22:36

Tak já bych řekla, že může obsahovat i spermie, ne všechny asi zvládnou vyrazit správnou cestou…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >