10 mesačné dieťa nechce jesť

Gabika
12.1.07 12:34

10 mesačné dieťa nechce jesť

Prosím, poraďte mi, už som hotová…

Martinko okrem bieleho jogurtu nechce nič jesť. Všetko ostatné (zeleninu, mäso, kašu, fľašku) zje maximálne lyžičku, potom začne kričať (pretože si povodne myslel, že mu do úst dávam jogurt). Istú dobu som to robila tak, že som na lyžičku dala trochu zeleniny, prekryla jogurtom, a tak to zjedol, lenže už ma prekukol a často nechce potom už ani ten jogurt. Fľašku odmieta úplne. Dnes som skúsila mu dať jedlo pred seba, aby sa v tom mohol aj patlať, ale to akurát medzi prstami rozpatlal kašu (jáhly s mäsom) a natrel si to na hlavu :lol:

Skúšala som jedlo dohladka rozmixované, s kúskami, kupované, varené, teplé, studené, dokonca aj trošíčku osolené :oops: … proste nič. Stále kojím, starosti mi robí najmä to, že je malý - 72cm a 7,5kg.

Ďakujem,

Gabika

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

alfie
12.1.07 13:12

ahoj,
na to ti řeknu jediné, poraď se s dětskou lékařkou, zavolej jí, třeba ti poradí nějaké výživnější věci, kterých třeba nemusí být tolikjako klasického jídla, a přesto zasytí a dostane ty správné výživy.
papa

• Citovat
  • Upravit
2284
12.1.07 13:51

Ahoj, měli jsme to samý, nepomáhalo nic, dětská dr mi řekla, ať malou nechám, že sama ví, co potřebuje (vypila za den litr a čtvrt Sunaru, nesnědla NIC jiného, ani sousto), prý jen kdyby to trvalo dlouho, tak jí udělá testy a doplníme vitamínama. Upravilo se to samo. Teď bojkot nastal v 15 měs. znovu, ale je to tím, že jí rostou 4 stoličky najednou, tak to zas nějak moc neřeším a doufám ve zlepšení. Ale nepopírám, že mě to štve, když se s tím chystám a nesní nic, už 14 dní.. :?

Jo a taky jsme drobní, malá není žádný jedlík od narození. Pro klid duše zajdi k doktorce ať koukne jsetli jste zdraví ale bude to asi jen obdobím.

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
12.1.07 14:10

ja te jen muzu uklidnit ohledne te vahy, mame stejne stareho kluka, ktery teda ji uplne vsechno krome polevky,ale taky vazi 7,5kg a meri 74cm. NEmate hubenost v genech, moje cela rodina je priserne hubena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Gabika
14.1.07 10:02

Ahoj,

práveže Martinko takto slabo papá už niekoľko mesiacov. :roll: Zo začiatku, keď sme začínali, tak mu to chutilo, ale potom prišli zúbky, prechladnutia, vždy bolo niečo, čomu to pripísať. Ale teraz už neje ani keď je zdravý… A v rodine to nemáme, ja papám rada :wink: V pondelok ideme k Dr., tak sa s ňou skúsim poradiť.

Gabika

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama