10 mesicu - nechce pit UM

27
1.7.20 22:46

10 mesicu - nechce pit UM

Ahoj,
Mam 10 mesicniho chlapecka a porad kojim.
Ji uz 5× denne, ale nejsou to moc velke porce. I vahu myslim, ze ma kvuli tomu spis mensi - 8,6 kg (podle srovnani s jinymi). Kojim ho rano, pak jeste hodinku spi, pak snidane, dopoledne na usnuti, pak obed, odpoledne na usnuti, oak svacina, navecer si trosku cucne, pak ma kasi a po ni se jeste koji na usnuti (jinak proste neusne a neusne). V noci se na kojeni porad jeste jednou budi. Myslim, ze toho pres den zas tolik nevypije, nekdy si s tim i hraje a proste se tim taky hlavne uklidnuje. Dela u toho strasny psi kusy, stoupa si, krouti se, dela drepy, smeje se, dorazi.
Posledni asi tyden ale pred vecernim kojenim ma hystericky zachvat. Konci to vetsinou nasilnym prilozenim, protoze usina v sede, je pretazeny, ale nemuze bez toho proste usnout. Dnes se mi podarilo misto kojeni ho uspat jen flaskou s vodou a hlazenim. V noci davam taky uz jen vodu asi tyden. A mam pocit, ze uz proste to kojeni ten posledni tyden ubyva a opravdu to ma hlavne na hrani a uklidneni.
UM vsak nechce ani nahodou. Jakmile mu d flasku okamzite to odstrci, odhodi.
A tak me zajima - kdyz se odstavi uplne, bude mu urcite mleko ve strave chybet, kdyz nechce UM, ne?
Davam mu sice jogurt, ale vetsinou sni tak pulku denne, pak mu davam syry (goudu, mozzarelu), a vecer ma mlecnou kasi. Ale nebude to na tak male dite malo? Jak dho donutit pit UM? Nechce ho ani z flasky, ani z hrnecku, ani brckem, proste vubec :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4258
1.7.20 22:49

Nedonutis. Zkoušela jsem to u dcery od roku a UM nechtěla až pak kravsky mliko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7699
1.7.20 23:18

@TAmazonka já bych mu UM nenutila a ani bych neodstavovala. Ani jedno h mých dětí nepila UM a jedno dokonce vyzvracelo vše, co UM obsahovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama