Reklama

10. Týden -křeče a tvrdnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anci.kolarova
Povídálka 28 příspěvků 01.10.18 13:15
10. Týden -křeče a tvrdnutí

Ahoj holky,
Od rána mám křeče v podbřišku a tvrdne mi cele břicho., je to v poradku? Jsem dnes 9+3 tt
Můj dr. Dnes není v ordinaci, tak jestli raději ject někam na pohotovost.
Děkuju za rady.

Reklama

Reakce:

Jana.49
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 01.10.18 13:19

Ahoj já bych tedy jela na pohotovost není to běžný stav. Raději konzultovat s doktorem.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 01.10.18 13:20

Jo, jet..10tt je na tvrdnutí břicha dost brzo, bolest ok ale křeče nejsou ok..v lepším případě je to nedostatek hořčíku a při akutním stavu se dává v kapačce.

Qadra
Stálice 79 příspěvků 01.10.18 13:21

Úplně normální to není.Může to být jen roztahováním dělohy a nebo i počínající potrat. Jestli nekrvácíš,tak bych zkusila si jít lehnout a uvidíš.Pokud by to bylo i vklidovém režimu,pak bych jela…

Ketriss
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 01.10.18 13:30

křeče jsem mývala na začatku taky, roztahuje se děloha, ale tvrdnuti celeho břicha? To děloha tvrdnout nebude když je stale v podbřišku, to tvrdnutí bych těhotenstvi moc nepřisuzovala, tak velka ještě neni abys to citila přes cele břicho. Těžko psat nejezdi to nic neni (když muže a pak to mužeš vyčítat žes nekoho poslechla a neměla jsi to dělat) a taky těžko psat jet hned, musíš vědět sama :)

Anci.kolarova
Povídálka 28 příspěvků 01.10.18 17:50

Tak jsme raději vyjeli, byla tam paní doktorka, kterou už znám.
Miminko ma srdíčko v pořádku. Bolesti v podbřišku a jeho pocitově tvrdnutí je způsobeno tím, jak se mimi už hýbe a tlačí se (asi mu přijde, ze ma malo místa) a to ze jsem cítila Jakob mi tvrdlo cele břicho bylo, jak se tlačilo na podbřišek tak se břišní svaly natahly. Malé ma 3,5 cm a doktorka řekla ze to je na 10+2 tak nevím jestli počítat s 9+3 nebo 10+2

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >