Vitamin femibion 2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lulinka999
Kecalka 106 příspěvků 01.10.18 10:45
vitamin femibion 2

Ahoj beru vitaminy femibion2.tedka sem se dočetla že neobsahuji vapnik. hořčik. zinek. železo a tyto vitaminy od 2 trimestru jsou velmi dulezite. Beru femibion neumim vstřebat kyselinu listovou tak to mam strach vyměnit za jine.jak ste to řešily vy co ste braly femibion.
 Děkuji

Přečtěte si článek: Femibion v těhotenství pro správný vývoj

Reakce:
Popelka12
Kecalka 481 příspěvků 01.10.18 11:06

Ahoj,
já femibion 2 přestala brát úplně. Gynekolog řekl, ať místo toho jím čerstvou zeleninu a ovoce a jen si koupím Vitamín D3 Axonia - na předpis. Že femibion 2 je jen byznys a reklama. Navíc já beru přírodní doplňky stravy, kde mám zastoupeno všechno a jsem s tím maximálně spokojená. Jedná se ale o firmu, takže neuvádím firmu - maximálně do zprávy, kdybys chtěla vědět.

lulinka999
Kecalka 106 příspěvků 01.10.18 11:12

@Popelka12 prosim teda do zpravy. Dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >