Reklama

Vitamin femibion 2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lulinka999
Kecalka 106 příspěvků 01.10.18 10:45
vitamin femibion 2

Ahoj beru vitaminy femibion2.tedka sem se dočetla že neobsahuji vapnik. hořčik. zinek. železo a tyto vitaminy od 2 trimestru jsou velmi dulezite. Beru femibion neumim vstřebat kyselinu listovou tak to mam strach vyměnit za jine.jak ste to řešily vy co ste braly femibion.
 Děkuji

Reklama

Reakce:

Popelka12
Kecalka 476 příspěvků 01.10.18 11:06

Ahoj,
já femibion 2 přestala brát úplně. Gynekolog řekl, ať místo toho jím čerstvou zeleninu a ovoce a jen si koupím Vitamín D3 Axonia - na předpis. Že femibion 2 je jen byznys a reklama. Navíc já beru přírodní doplňky stravy, kde mám zastoupeno všechno a jsem s tím maximálně spokojená. Jedná se ale o firmu, takže neuvádím firmu - maximálně do zprávy, kdybys chtěla vědět.

lulinka999
Kecalka 106 příspěvků 01.10.18 11:12

@Popelka12 prosim teda do zpravy. Dekuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >