Reklama

Jaký je správný věk na to mít miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 22:07
Správný věk na to mít miminko?

Ahoj Maminky :srdce: Chtěla bych se vás jen zeptat, v kolikati jste měly vaše první dítě a jak vám to změnilo život, jestli jste byly šťastný nebo spíše jen unavené a neměly jste na nic čas, je mi teprve 19 a přítelovi 21,který by už chtěl miminko, já take chci, miluju deti, ale nekdy mám strach, ze je na to moc brzo, že nám to pokazí vztah, jsme spolu 4 roky…,bydlíme spolu v rodiném domě a máme vlastní “menší firmu” co myslíte, je to v tomto věku moc brzo? :lol: :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5972 příspěvků 30.09.18 22:09
@Anonymní píše:
Ahoj Maminky :srdce: Chtěla bych se vás jen zeptat, v kolikati jste měly vaše první dítě a jak vám to změnilo život, jestli jste byly šťastný nebo spíše jen unavené a neměly jste na nic čas, je mi teprve 19 a přítelovi 21,který by už chtěl miminko, já take chci, miluju deti, ale nekdy mám strach, ze je na to moc brzo, že nám to pokazí vztah, jsme spolu 4 roky…,bydlíme spolu v rodiném domě a máme vlastní “menší firmu” co myslíte, je to v tomto věku moc brzo? :lol: :,(

To musíte vědět vy dva.

Limi123
Závislačka 3270 příspěvků 30.09.18 22:12

Zalezi, jak to vidite vy. Kazdy vek ma sve vyhody a nevyhody.

TMana
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 30.09.18 22:15

Věk je úplně ideální.

Limi123
Závislačka 3270 příspěvků 30.09.18 22:19

Jinak zivot mi to zmenilo hodne. Obecne jsem mnohem stastnejsi, spokojenejsi. I nas vztah to v mnohem zlepsilo. Prestalo me trapit, ze starnu, protoze ted jsem hlavne maminka (a maminka muze preci mit i vrasky :-) ) Nicmene… Uz nemam tolik casu na sve konicky, nemame hlidani, takze jsem v „praci“ vlastne skoro nonstop. Za par hodin klidu v kuse bych byla schopna vrazdit. Tesim se, az pristi rok pojedeme (snad, mozna) na dovolenou bez deti.

S detmi delam spoustu veci, porad nekam jezdime, neco podnikame… Ale je to i narocne, hlavne tim, ze neexistuje neco jako dovolena, nemuzu deti na den ci dva ci tyden nekam odlozit.

Myslim, ze mit deti v tech 19 je asi lepsi, pokud mas zivotniho partnera, cloveka jeste vic bavi si hrat. Alespon me to tehdy bavilo vic ..

Martassek
Kecalka 137 příspěvků 30.09.18 22:20

Pokud máte vlaatní bydlení a dobrý zdroj obživy, tak máte vše co potřebujete k založení rodiny. :palec: Není to o věku, ale o schopnosti se o dítě postarat… ;)

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 30.09.18 22:22
@Anonymní píše:
Ahoj Maminky :srdce: Chtěla bych se vás jen zeptat, v kolikati jste měly vaše první dítě a jak vám to změnilo život, jestli jste byly šťastný nebo spíše jen unavené a neměly jste na nic čas, je mi teprve 19 a přítelovi 21,který by už chtěl miminko, já take chci, miluju deti, ale nekdy mám strach, ze je na to moc brzo, že nám to pokazí vztah, jsme spolu 4 roky…,bydlíme spolu v rodiném domě a máme vlastní “menší firmu” co myslíte, je to v tomto věku moc brzo? :lol: :,(

na mě by to brzo bylo. pokud ale mate barak zaplacený - čili bydlíte ve svým tak je to dobrý základ pro to, miminko klidně už mít…vztah se muže pokazit samozřejmě a v tomto věku okolo mě kdo měli miminko jsou bohužel všichni od sebe …ale jedni se k sobe zas pak vrátili.když si chlap užil jinde :mrgreen: no je to takový černý humor no…

summersun
Kecalka 433 příspěvků 30.09.18 22:22

Jestli máte zváženou finanční stránku, netoužíte po cestování a dalším vzdělávání, tak není co řešit :-) Ale aby jsi si za deset let nevyčítala, že jsi se dobrovolně ochudila o studentský život a o možnost si zabalit kufr, a prostě jet…aby Ti „jen“ rodina jednou nebyla málo…aby jsi v nejhorším případě zvládla existenci sama s dítětem…jsem hold realistka, ale držím palce :-)

Celeste97
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 30.09.18 22:23

Je mi 21 a mám 10m dceru :) Život to samozřejmě změní hodně, budeš mít jiné priority a změní se asi i vztah s přítelem. Náš to nevydržel a jsem na malou sama :nevim: Taky záleží na tom jak jste zajištění finance, což vypadá že ano. Taky to může chvíli trvat než se zadaří takže pokud cítíte, že to zvládnete proč ne :mavam:

Lisa 20
Kecalka 148 příspěvků 30.09.18 22:26

Nam se prvni dcera narodila, kdyz mi bylo cerstvych 21 a priteli 24. Za dva roky se nam narodila druha dcerka a ted po 4 letech cekame treti miminko. :) zivot nam to sice zmenilo a obcas clovek musi sve zajmy odsunout na druhou kolej, ale jestli mas partnera, ktery pomuze, tak urcite o konicky a pratele neprijdes :) deti jsou skvele a nikdy a za nic bych nemenila. :srdce: :srdce:

Uživatel je onlinePennya
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 6 inzerátů 30.09.18 22:33

Vypadá to že zázemí máte, tak byste dotoho mohli jít, pokud už nechces treba dál studovat.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 30.09.18 22:36

Pokud mate kde bydlet, jste zajisteni chcete oba deti a jste si jisti smele do toho. Spravny vek neexistuje. Ja jeste v 19 chodila na stredni a bydlela u mamky. A ani jsem nemela zadneho partnera ktereho bych milovala. U me by to bylo uplne mimo misu.

eva.pass
Povídálka 45 příspěvků 1 inzerát 30.09.18 22:44

Ja bych do toho pred 25.rokem nesla… myslim, ze clovek si musi neco zazit pred ditetem - ty veci, ktere uz pak jednoduse par let nezazije. 19 je strasne malo, sice jsem uz mela partnera, ktery je mym manzelem ted, ale byla jsem uplne decko psychicky. Ale treba jsi vyspelejsi :)

miluver
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 30.09.18 22:55

@eva.pass v 25 jsem mela uz nejstarsi ditko v druhe tride a mladsimu bylo 5 :lol: a bylo supr byt mladou maminkou, moc jsem si to uzivala a nemenila bych :srdce: :palec: a klidne bych do toho sla ;)…kdyz to srovnam s pozdejsim materstvym, oboje ma neco do sebe :)

eva.pass
Povídálka 45 příspěvků 1 inzerát 30.09.18 23:01

@miluver Ja rodila ve 28, ted mam 29 a stale si pripadam jako mlada maminka, vetsina matek v okoli je starsi :) tak si myslim, ze slecna nema az tak kam spechat :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >