Reklama

Plenky po porodu v neoriginálním balení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Danca1995
Povídálka 30 příspěvků 30.09.18 20:13
plenky po porodu v neorginalnim baleni...

Ahojte holky :) chci se vas zeptat mam mensi tasku do porodnice a bohuzel semi do nich nevejdou plenky.. nevadi kdyz jsem si otervrela balicek plenek a dala je do zavakuovaneho sacku ktery je nepouzity?? dala jsem tak 20 plenek… neni to blbé?? zbytek plenek mi doveze rodina ale uz v originalu :D dekuji moc za odpovedi :) :mavam: :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Jahru
Ukecaná baba ;) 1398 příspěvků 30.09.18 20:15

Proč by to mělo vadit?

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15378 příspěvků 30.09.18 20:16

No, ja mela v kufru asi 10 plenek, zbytek privezl muz pozdeji. A ven mam plenky normalne v prebalovaci tasce v nicem nezavakuovane, jako neni treba vse tak prehanet. Vubec me to nenapadlo resit.

stinga
Závislačka 3806 příspěvků 7 inzerátů 30.09.18 20:16

@Danca1995 nevadí to

Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8081 příspěvků 30.09.18 20:18

A komu by to mělo vadit? Myslíš že Ti budou sestry kontrolovat obsah kufru? :roll:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5044 příspěvků 30.09.18 20:18

Proč by to vadilo? Já když sme jeli s dítětem ven měla sem hozenou plenku jen tak v přebalovací tašce :nevim: neřeš zas až tak tu hygienu, oblečení atd taky nevezeš snad zavakuovaný ne?, :lol:

Danca1995
Povídálka 30 příspěvků 30.09.18 20:19

jste moc zlatíí :) dekuji moc :)

Danca1995
Povídálka 30 příspěvků 30.09.18 20:21

:D no práveze obleceni pro malou mam take zavakuovany :D ale az pritel mito doveze tak to ztoho sundam :D asik to prehanim ze :D :D

Mala.ještěrka
Kecalka 274 příspěvků 30.09.18 20:21

Nikdo nebude zkoumat v čem máš plenky. Ale mě teda skoro stačily ty, co jsem dostala v porodnici. Naše vlastní jsem používala snad až poslední den před propuštěním. Jestli jsi z toho nervní, tak si je nech přivézt z domova až budou potřeba.

Danca1995
Povídálka 30 příspěvků 30.09.18 20:24

jo mas pravdu @Mala.ještěrka a davaji to všechny porodnice svoje plenky? :)

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15378 příspěvků 30.09.18 20:29

@Danca1995 napr. v Podoli nedavaji nic. Nebo mne jich sestricka par dala, kdyz mne prisla zaskolovat, jak prebalit, ale byla to jeji vule.

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 2948 příspěvků 30.09.18 20:32

@Danca1995 A doma máš oblečky taky zavakuovaný? 8o 8o 8o

Russet
Extra třída :D 11069 příspěvků 30.09.18 20:35
@Danca1995 píše:
jo mas pravdu @Mala.ještěrka a davaji to všechny porodnice svoje plenky? :)

Nám ne. Jen porodní vložky.

Danca1995
Povídálka 30 příspěvků 30.09.18 20:35

@rozand nene :D to bych byla fakt uz prdla na hlavu :D mam jen zavakuovany obleceni co dam male v porodnici jinak nee :D mam to normalne ve skrini :srdce: :mrgreen:

@Cuddy dekuji za info :) ja chci rodit ve Valašsském Meziříčí atam nevim jestly davaji plenky ci ne …

warita
Echt Kelišová 7779 příspěvků 30.09.18 20:37
@Cuddy píše:
@Danca1995 napr. v Podoli nedavaji nic. Nebo mne jich sestricka par dala, kdyz mne prisla zaskolovat, jak prebalit, ale byla to jeji vule.

my meli ditko na sesterne prvnich par dnu, nebylo mi po cisari moc dobre. Takze mala dostala nejake erarni plenecky. Jestli mame vlastni plenky se nas ptali az treti den. Rikam, ze ano a vytahla jsem ten balik. Sestre zasvitili oci a radostne mi ho vytrhla z ruky. Nechapu, proc se na to nezeptali driv. Ja byla tak mimo, ze jsem to neresila a kdyz se nikdo o to nezajimal, tak ja taky ne.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >