Měla jsem obří ohradku (1,5×1,5m). S dítětem jsem si tam hodně hrála, nebo jen tak seděla a ono si hrálo. Když jsem potřebovala něco udělat, nwchala jsem ji tam. Chvilku třeba kníkala, ale pak jsem ji třeba podala novou hračku, nebo začala zpívat a ona se uklidnila. Ale byla na ohradu zvykla cca od 6 měsíců.
Na záchod nebyl problém si dojit, věděla jsem, ze jentam v bezpečí.
Měla jsem obří ohradku (1,5×1,5m). S dítětem jsem si tam hodně hrála, nebo jen tak seděla a ono si hrálo. Když jsem potřebovala něco udělat, nwchala jsem ji tam. Chvilku třeba kníkala, ale pak jsem ji třeba podala novou hračku, nebo začala zpívat a ona se uklidnila. Ale byla na ohradu zvykla cca od 6 měsíců.
Na záchod nebyl problém si dojit, věděla jsem, ze jentam v bezpečí.