13. tt kluk 20. tt holka?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Helll
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 23.12.14 08:46
13tt kluk 20tt holka?

Ahoj všem,

chtěla bych se zeptat jestli se to některé stalo? ve 13tt jsem byla na screeningu, doktor mi tam řekl, že čekáme kluka dokonce mi něco jako pindíka ukazoval (ikdyž jsem se na pohlaví neptala, začal sam od sebe).. Dnes jsem byla na kontrole a doktor mi říká asi holka.. 8o no spadla mi čelist.. Protože jsem na začátku těhotenství chtěla holčičku, pak jsem se spířila s klukem začala jsem se na něho opravdu těšit.. a teď zase holčička..

Stalo se to některé? Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21577 příspěvků 23.12.14 08:49

Nestalo, ale mě právě při screeningu v 12TT doktor odmítl cokoliv říct, právě proto, že je to ještě nejisté, odhaduje se to podle nějakého pahorku, či co, a že prý to je spíš jako hádání z ruky - že má 50%šanci, že se trefí…

takže jo, věřila bych tomu, že to není nic neobvyklého…

Nikeyla
Zasloužilá kecalka 813 příspěvků 23.12.14 08:50

Stalo. V 12tt řekl klučíka, pak ve 20tt řekl tu samou větu, akorát na holčičku. Ve 30tt ukázal buchtičku. Snad brzy na porodním sále zjistíme, jestli se trefil. :D

tezi
Hvězda diskuse 53029 příspěvků 4 inzeráty 23.12.14 08:51

@Helll jelikož ve 13tt je rozdíl mezi klukem a holkou opravdu minimální, tak se klidně doktor mohl splést a tak brzo bych pohlaví nebrala jako 100% a počkala bych na potvrzení na později :nevim:

Scharlota
Echt Kelišová 7610 příspěvků 23.12.14 08:53

Jojo :-D já jsem si vždy přála chlapečka… NT screening nám předpověděl holčičku, pak i v 18tt nám doktorka holčičku potvrdila, ale ve 22tt nám ukázala pindíka i s varlatama :-D Taky jsem se smířila s holčičkou a začala se těšit na růžovou a pak zas přechod v myšlenkách na kluka a na modrou. A nakonec je to jedno, tak nebo tak…

enny3
Extra třída :D 13657 příspěvků 23.12.14 08:54
@Helll píše:
Ahoj všem,

chtěla bych se zeptat jestli se to některé stalo? ve 13tt jsem byla na screeningu, doktor mi tam řekl, že čekáme kluka dokonce mi něco jako pindíka ukazoval (ikdyž jsem se na pohlaví neptala, začal sam od sebe).. Dnes jsem byla na kontrole a doktor mi říká asi holka.. 8o no spadla mi čelist.. Protože jsem na začátku těhotenství chtěla holčičku, pak jsem se spířila s klukem začala jsem se na něho opravdu těšit.. a teď zase holčička..

Stalo se to některé? Děkuji

Mně teda od 13 tt říkají kluka..ale ve 13 tt se to fakt poznat nedá, určitě ne jistě, takže čekáš s největší pravděpodobností holku, hodně doktorů to do 20 tt nechce říkat a dělá dobře, u dcery mi to nechtěli říct.. :hug:

novalgi
Neúnavná pisatelka 16416 příspěvků 23.12.14 08:55

Do 22tt mi rikaly kluk pak v tom 22tt holka a mam holcicku :-)

Fima
Nadpozemská drbna 29404 příspěvků 23.12.14 08:57

Ne, mě se to nestalo. U prvního jsem se ptala na pohlaví až po 20tt. a i nadále potom se vyloženě rozvaloval a ukazoval. U druhého jsme si pohlaví říct nenechali. Nicméně 13tt. je brzy, tam se pohlaví rozeznává dle směru pohlavního hrbolku, samotné pohlaví poznat není, takže šance, že se to ještě změní, je poměrně vysoká a znám takových případů dost. Pokud bys chtěla mít vyšší jistotu, tak zkus 3D UTZ. Tam je to vidět lépe.

kate02
Nadpozemská drbna 26100 příspěvků 23.12.14 09:02

U druhýho prcka nám v 20tt řekli kluka, 24tt holku, ve 30tt se nechtěl ukázat, tak jsme měli u porodu překvápko… :-)

A taky to mělo něco do sebe, když se manžel kouknul a říkal „Aaaa je to kluk“. :) :mrgreen: Mně to popravdě v té chvilce bylo úplně putna… :mrgreen:

Philippe
Závislačka 4605 příspěvků 23.12.14 09:04

@Helll Ano :mrgreen: 2× řekl kluk a pak ve 20.týdnu holka…a je to holka :mavam:

blumen
Hvězda diskuse 54721 příspěvků 23.12.14 09:06

@Helll mne osobne ne, protoze mi to ve 13.tt nechteli rict. Nazacatku v tom 13.tr vypada i klitoris jako pindik a doktori se nekdy pletou, stava se to. Verila bych UZV az z toho 20.tydne.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17901 příspěvků 23.12.14 09:08

@Helll Kolegovi. Po dvou holčičkách ho dr. ve 12. týdnu ujišťoval, že to je natuty kluk. No maj tři holky. :mrgreen:
Podle mě rozumný doktor s tím ve 12. týdnu nemá ani začínat a soudný rodič se neptá. 8)

xFelli
Závislačka 2735 příspěvků 23.12.14 09:14

Stalo v nynějším těhu, jak přes kopírák :) Na screeningu dr. sám od sebe, že tam „něco vidí“ a ukazoval nám jakýsi výběžek a na utz ve 20tt najednou holka 8o
Taky to byl pro mě šok 8) No čekala jsem, že to rozseknem na utz ve 30tt, ale mimino mělo nohy křížem :roll:

pidin
Kelišová 6474 příspěvků 23.12.14 09:27

Me taky v rekl prve kluk, ze tam je nejaky vystupek… ale rikal at situ informaci jeste necham pro sebe, ze to je treba jen napuchle a vypada to jak pindik :nevim: a ted ve 20tt mi rekl ze jeto jasna holka :lol: :dance: jeste ze sem to nejak moc nerozhlasovala :mrgreen:

Bunnies
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 23.12.14 09:38

Spolehlivější je ten 20tt. U prvního dítěte jsme se dozvěděli pohlaví až v tom 20 tt a byla to ukázková holčička - krásně se nám ukázala a viděla jsem to na vlastní oči. Pak u druhého dítěte mi řekli kluka v 13tt a i dál to pořád by kluk a vyšlo to. Tentokrát zase ve 13tt mi řekla doktorka holčičku a i mi to potvrdil Břešťák ve 20tt (víme to ale na 100% z odběru placenty)…Kdybych byla v tvé pozici, tak věřím spíš pozdějšímu UTZ. Ve 20tt se už to pohlaví krásně vidět.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama