14DPO +-,duch na testu

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21.1.22 14:45

14DPO +-,duch na testu

Maminky jsem 14 DPO a mám jen ducha na testu dnes MS nepřišla měla jste to některá taky tak a potom jste byla těhotná? Já jsem u dvojčat taky měla dvě čárky, až později děkuji za názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1335
21.1.22 15:01

Já teda na tom testu nic nevidim :nevim: pokud ti ms nedorazí zkus test za 2 dny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
21.1.22 15:05

Taky ducha nevidím :nevim: pokud si i u dvojčat měla čárku později tak ještě vydrž, dokud nepřijde ms, tak naděje, že bude sílit je. Nebo si zajdi na krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
21.1.22 15:09

Vzdyt tam zadny duch neni proboha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28709
21.1.22 15:13

Vidím negativní test. Ale jestli víš, žes u dvojčat měla pozitivní test později, tak netestuj ani teď brzo a počkej ještě pár dní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.22 15:16

Já tam douska vidím, když hodně zaostřím..ale zkus ještě 2-3 dny počkat a test opakovat. Některým to ukáže ducha nebo dálnici den po vynechání MS a někomu až dyl.. Takže vydrž a testuj znova třeba v pondělí rano. Nervozitu a nedockavost sama znám.. Ale nic jiného ti nezbývá než počkat na další test :)

• Citovat
  • Nahlásit
1963
21.1.22 16:21

Proč je ten test žlutý a okousaný?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4230
21.1.22 16:34

@Kvidoslavka promiň, ale zadneho ducha nevidím. Jsem 10 DPO a řekla bych, že mám na testu silnějšiho ducha :nevim: i když jsem musela použít filtr, aby šel vyfotit :mrgreen: i tak vim, že je brzo a za dva dny na testu nemusí být nic. Na tvém 14 DPO už by měla být slabá čárka ;)

Příspěvek upraven 21.01.22 v 17:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1335
21.1.22 16:46

@bacova.mi ona ale neví kdy přesně měla ovulaci…a má zkušenost z předchozího těhotenství ze čárku měla později..a to čekala dvojčata… Jinak na tvém testu vidím stejné prd jako na tom jejím teda… Ale možná je to fotkou… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4230
21.1.22 17:00

@Vladusxx no píše +- 14 DPO, podle toho se řídím. A co se týká fotek zde,.musí se dvakrát rozkliknout/otevřít, aby byli v původní kvalitě a bylo něco vidět ;) také píšu, že je opravdu pídí a vím, že jsem teprve 10 DPO, takže ani žádnou mega čárku na testu nečekám ;) mám za sebou tři biochemka, takže vím, co očekávat a nedělám si naděje. Prostě 12 DPO už musí být alespoň malý doušek na testu, zvlášť u dvojčat je čárka ještě silnější, jelikož je v těle více HCG. Je ale možné, že měla paní ovulaci později a vůbec ještě ani okolo 14 DPO není :palec: moc bych ji prala, aby za pár dní našla pěkné čárky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4230
21.1.22 17:02

@Kvidoslavka víš jistě, že jsi okolo 14 DPO? Nebyla ovulace třeba později? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
21.1.22 18:42

Nic nevidím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu