Snazeni se o dite a do toho nemoc

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
66
20.1.22 18:19

Snazeni se o dite a do toho nemoc

Ahoj maminky, netusim do které kategorie by to mohlo spadat, tak snad nevadi kdyz to zaradim sem… hlavou mi vrtá jedna věc, s manželem uz planujeme druhe dite, vim skoro určitě ze sex byl 3 dny pred ovu a v den ovu, takže šance ze by to vyslo tam je, ale dnes ( 5 dni od prvního sexu) me prepadla silena zimnice a zvysena teplota a ia netusim zda muzu nejake leky v případě, ze je šance těhotenství, myslim si ze pokud to klaplo tak vajicko jeste ani nezahnizdilo, to by snad leky nemely nicemu vadit, ale nerada bych něco pokazila :nevim: Synovi je 2 a pul a ja si uz nejak nepamatuju co a jak bylo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14863
20.1.22 18:21

Paralen se může i v těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67432
20.1.22 18:44

@1.Lucia neřeš, i pokud by se povedlo, tak nic nezkazís paralenem, panadolem atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1735
20.1.22 18:59

Můžeš, ještě je dost brzo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2467
20.1.22 19:12

Vajicko jeste neni uhnizdene, takze leky ho neovlivni. A Paralen muzes kdykoliv v tehotenstvi.

Ja mela chripku (par dni horecku skoro 40) cca 6 dni po oplodneni. Brala jsem Paralen. Nenapadlo me, ze bych mohla byt tehotna po vice nez 5 letech marneho snazeni. A dceri uz je 7 let :) Drzim :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
20.1.22 19:25

@Janča6 super, dekuji, uz se zahrivam paralenem, snad zabere, nechapu co tak najednou, naposledy jsem byla nemocna před 3 lety, mam pocit ze od porodu jsem imunní na vse :D a ted toto, zrovna kdyz syn ie tak aktivní a neposedí, no ceka me asi zajímavý zítřek :? nam se právě syn podařil hned, nejak to mam vychytane asi :D cykly mam i po císaři pravidelné, takže šance je asi relativně vysoká…

Příspěvek upraven 20.01.22 v 19:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2467
20.1.22 19:27

@1.Lucia uz jsi mela covid? A nemas moznost hlidani maleho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
20.1.22 19:31

@Janča6 myslim ze mela, ale potvrzené to nemam a nemyslim si ze by to mohl byt covid, neni kde bych k tomu přišla…nemam, musim to s malým zvladnout, manzel v lednu nastoupil do nové práce, tak by asi nebylo vhodne si brát volno, třeba to zazrakem do zitra prejde 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2467
20.1.22 20:33
@1.Lucia píše:
@Janča6 myslim ze mela, ale potvrzené to nemam a nemyslim si ze by to mohl byt covid, neni kde bych k tomu přišla…nemam, musim to s malým zvladnout, manzel v lednu nastoupil do nové práce, tak by asi nebylo vhodne si brát volno, třeba to zazrakem do zitra prejde 😁

Chapu. Zvladnes to, budes muset :? :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat