Reklama

15 letá puberťačka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 14:17
15 ti letá puberťačka

Ahoj maminky, které máte zkušenost s pubertou. Máme dceru manžela ve střídavé péči, je jí 15 let. Je strašně negativní, neusměje se, všichni sou divný, ve škole spolužáci, na kroužku. Chtěla jít na brigádu, dělat zdravé nápoje, ale jelikož prý slyšela, že je tam divná manažerka, tak už tam nechce. U nás má strašně málo poviností a když něco málo udělá, mamce říká že je to hrozné, že myslela, že tady nic dělat nebude. Žárlí na mě a na mladší sestru… a najednou prý k nám nechce jezdit. Neusměje se, pozdraví tak, že se na nás nepodívá a je tedy moc negativní, je to ještě normální, aby 90 procent času co je tady to bylo s ní takové špatné.?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 14:17

Ješte dodám chlapce nemá a kamarádky s nima se také nepotřebuje vídat, takže se s nikym nevídá :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 09.02.18 14:24

To tu bylo včera ne? Puberta je dost těžká i ve funkční rodině. Natožpak, když ma vlastně dva domovy. Zkus ji pochopit a nekomentovat to. Vyroste a bude klid

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 09.02.18 14:25

A kolik bylo dceři, když jste se s tatinkem dali dohromady? a byla vždy taková nebo až teď?

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 09.02.18 14:25

Myslím, že v 15 letech je tohle všechno cos vypsala naprosto normální

Martina84
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 09.02.18 14:26

Puberta no, nebyla jsem jiná. Vyroste z toho.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 14:30

Dceři byly tři roky a ano vlastně vždy byla taková, ale teď je to ještě horši

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 14:32

Ve škole učitelé prý si říkali co je to za nafrněnou slečnu, takže mám obavu, zda to není její povaha, to by bylo blbý teda

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 14:33

Je prostě divný že podle ní sou divný i její vrstevníci zkrátka všichni :think:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 09.02.18 14:35
@Anonymní píše:
Je prostě divný že podle ní sou divný i její vrstevníci zkrátka všichni :think:

Prostě si připadá jako jediná „normální“.. to jí přejde, myslim, že jsem v tom určitém věku měla taky :) všichni byli trapní a divní :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 14:37

Ano bylo to tu včera, ale nějak o tom musím přemýšlet a potřebuji si popovídat s někym kdo má zkušenost. Po rozhovoru s její maminkou si nemyslím nic dobrého. Je právě divný že ve chvílích když se smějeme tak ona má kamenný výraz, žádná radost, nic právě

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 14:38
@Paola21 píše:
Prostě si připadá jako jediná „normální“.. to jí přejde, myslim, že jsem v tom určitém věku měla taky :) všichni byli trapní a divní :lol:

Jj to bych ještě chápala jako příznak puberty, ale ty ostatní věci sou divný

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 09.02.18 14:39
@Anonymní píše:
Ano bylo to tu včera, ale nějak o tom musím přemýšlet a potřebuji si popovídat s někym kdo má zkušenost. Po rozhovoru s její maminkou si nemyslím nic dobrého. Je právě divný že ve chvílích když se smějeme tak ona má kamenný výraz, žádná radost, nic právě

To mi porad prijde jako normální v pubertě. Všechno je trapný, tragicky, obtěžující, pod úroveň 8)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 14:39
@Tichošlápek píše:
To mi porad prijde jako normální v pubertě. Všechno je trapný, tragicky, obtěžující, pod úroveň 8)

Hm

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 14:40

Tak snad k sobě najdeme ještě cestu

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >