19tt utrogestan (menstruace)?

24.2.20 09:45

19tt utrogestan (menstruace)?

Holky já to beru už asi 4 den 0-0-2 vaginálne a už 2den sem jak kdibych dostala menstruaci je to normální? Přece to je na udržení tehu ne ta tableta nevím.. Prosím poraďte mi sem s toho nesva :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13453
24.2.20 09:48

Jestli jsi v 19týdnu těhotenství a krvácíš, tak máš být už dávno u lékaře. Ty máš už druhý den jakože menzes a jsi ještě doma? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.20 09:53
@Stefule97 píše:
Holky já to beru už asi 4 den 0-0-2 vaginálne a už 2den sem jak kdibych dostala menstruaci je to normální? Přece to je na udržení tehu ne ta tableta nevím.. Prosím poraďte mi sem s toho nesva :,(

To teda není normální, jestli krvácíš tak už jsi měla být dávno na pohotovosti! Jestli to myslíš tak jako že tě bolí břicho, tak to může být, ale radši bych to taky konzultovala s doktorem. Proč jsi utrogestan dostala?

• Nahlásit
  • Citovat
4296
24.2.20 09:53

Pokud došlo ke zhoršení příznaků (pochopila jsem, že jde o krvácení), pak bych zajela znovu k doktorce. Já to brala při lehounkém špinění v prvním trimestru a po nasazení se to už neobjevilo, takže mi to normální nepřipadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 10:02

@Janli doktor mi řekl že mám přijit až zítra.. Půjdu na pohitovost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 10:03
@Anonymní píše:
To teda není normální, jestli krvácíš tak už jsi měla být dávno na pohotovosti! Jestli to myslíš tak jako že tě bolí břicho, tak to může být, ale radši bych to taky konzultovala s doktorem. Proč jsi utrogestan dostala?

Ale ne bolí mě bříško nic jenom když se utru tak to je jako při menstruaci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6286
24.2.20 10:07

@Stefule97 já ti nerozumím. Jsi v 19tt a krvácís? Máš hematom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 11:23

Taky tomu nerozumím. Dva dny krvacet v půlce těhotenství a neřešit to? Masakr teda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4296
24.2.20 11:33

No tak je rozdíl, jestli se tady bavíme o krvácení, které sílou připomíná to menstruační, nebo o špinění při utření na WC :nevim: Taky stále nevíme důvod, proč doktor utrogestan napsal, zda to bylo kvůli tomu špinění, nebo došlo ke zhoršení stavu. Snad už je zakladatelka na té pohotovosti, protože pokud fakt dva dny krvácí, tak si ani nechci domýšlet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.20 11:59
@Stefule97 píše:
Ale ne bolí mě bříško nic jenom když se utru tak to je jako při menstruaci..

Popravdě tomu taky nerozumím :think: Takže teď dva dny krvácíš víc než když ti ten utrogestan předepisoval? Já bych neriskovala a jela rovnou na pohotovost, lepší jet třeba zbytečně než něco podcenit. Mimochodem, já jsem měla brát utrogestan vaginálně a v případě špinění polykat :nevim: No přeji hodně štěstí ať je vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama