1. oslava narozenin ve třech

56
9.8.20 00:59

1.oslava narozenin ve třech

Tak nějak přemýšlím o 1.narozeninach a strašně se těším, ale zároveň přemýšlím, jak to udělat s oslavou. Nejraději by jsme byli jenom sami ve 3, ale zároveň tak nějak musíme to s rodinou oslavit, tak přemýšlím, jak to všechno udělat. Z mojí strany se s nikým nevidame už pár let. Z pritelovy strany se vídáme, ale nerozumíme si, jezdíme tam s malou jako, aby malá prostě měla babičku, aby to babičce nebylo líto a tak, ale vůbec se tam necítíme dobře ???? 1.narozeniny by jsme si chtěli užít nejlépe sami, ale pritelova mamka a zbytek příbuzných bydlí ve stejném městě, takže by bylo dost blbý je nepozvat. Co myslíte to oslavit v 1 den na 2×? Dalo by se to vůbec? Malé bych udělala patlací dort a pak bych asi jeden nechala upéct v cukrárně na fotky, pro ostatní a tak. Nebude v tom mít malá chaos nebo není to blbý vůči ostatním? Nebo je lepší je pozvat hned a prostě to přežít? Oni nejsou zlý, ale furt se snaží do něčeho kecat a mě to hrozně vytaci, mluvíme o tom furt, ale stejně se to děje. Řeči o kojení, co by mala měla neměla, nechat ji vybrecet a tak a já jsem asi trochu cíta, ale hned jsme ve stresu a tak.. Pritel se mnou souhlasi. Samozřejmě jim hned něco řekněme, ale je to k ničemu.

Pomatuji si jako malá, že mamka tak nerada jezdila ke svým rodičům, ale ze slušnosti jsme tam jezdili a furt se hádali, nechci aby to měla malá podobne, my se teda nehadame, jelikož se snažíme s nimi nic neřešit, ale občas je toho už moc a taky vypenim. Narozeniny má az v únoru, jen o tom tak přemýšlím ????????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
91875
9.8.20 01:06

Tý malý to bude jedno. Nebude z toho mít ještě rozum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7371
9.8.20 02:02

@Evča 20
Přijde mi, že řešíš blbosti ;-). Třeba ten dort zvlášť na fotky jde úplně mimo moje chápání.

Ne, fakt. Malá je moc malá. Vůbec to nebude vnímat.
Udělejte si oslavu doma ve třech, ať si rozpatlá dort a oslavte si to po svém.
A pak jiný den pozvěte koho chcete, už bez dortu, na normální návštěvu, ať jí donesou dárek a „popřejí“. A vyřešeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11428
9.8.20 02:17

@Evča 20 Rocni dite vubec nevi, ze ma narozeniny :nevim:
Rodina partnera uz ty narozeniny nejak resi? Pripominaji se? Pokud ne, zkuste hrat mrtveho brouka a zustante si jen sami 3. Pokud se uz pripominaji, tak se s nimi na nektere odpoledne domluvte, at prijdou (nebo vy k nim), nemusi to prece byt v den narozenin. Takova bezna navsteva.
Jak si to od zacatku s rodinou nastavite, takove to budete mit i do budoucna.

Ted ctu… narozeniny jsou az v unoru? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10511
9.8.20 02:43

K čemu je patlaci dort? To jako dítě musí rozmatlat dort, bez toho nejdou narozeniny?
Buď to oslav na dvakrát, nebo jen vy s mužem. Oni trvají na společné oslavě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1232
9.8.20 05:51

Normálně to oslavte ve třech. Babi pozvěte o pár dní později na kafe a kup k tomu větrníčky… Jiné příbuzné opravdu není třeba řešit, pokud tam nemáte nějakou milovanou tetičku/strýčka. Což evidentně nemáte.

Malý to bude naprosto jedno, nemá z toho v roce pojem. A můžete to zavést jako tradici. Oslava v nejužší rodině, dárky od babičky na návštěvě post.

Přestože si myslím, že když se stejně uvidíte, je to totálně jedno, babičku můžete pozvat i k dortu a nechat to normálně proběhnout. Jako nic tak velkolepého se dít nebude, aby ti to dojatá babička zničila… Ale pokud nechceš, tak prostě viz výše…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
9.8.20 06:13

Proč lidi nemluví na rovinu? Řekla bych, že chceme rodinnou oslavu ve třech, ať přijdou popřát jindy.. My taky museli odmítat příbuzný na naší malou rodinnou svatbu, se kterýma se nevídáme. A nebylo mi to blbý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26969
9.8.20 06:26

Na roce syna jsme se jako rodina v určený den sešli, jindy jsme to neslavili. Patlací dort neměl. Nesnáším to, když se dítě takhle ryje v jídle. Dostal kupu dárků, lítal po místnosti (dávno tou dobou chodil) a dospělí jedli a pili. Proběhlo tak už 5 narozenin, šesté budou podobné. Akorát si už přeje párty s kamarády ze školky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8803
9.8.20 06:41

My jsme třeba slavili dceřiny narozeniny natřikrát. Jednou s mou rodinou, měli jsme chvilku před nimi naplánovaný společný víkend, tak se to spojilo. Podruhé doma v den narozenin jen ve čtyřech a potřetí s našimi přáteli a jejich stejně starými dětmi. Pokaždé jsem pekla dort tak, aby ho mohly jíst děti a zároveň byl dobrý pro nás. Patlací dort u nás nikdy nebyl a nebude a upřímně nechápu tuhle modernu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1361
9.8.20 07:38

Nejde ti to horko trochu na mozek že řešíš únorové narozeniny už v srpnu? :nevim: Dítě stejně s toho nebude mít rozum a bude mu úplně jedno jestli tam budete sami nebo celá rodina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4104
9.8.20 08:27

Věř že v roce ti snad ani ten dort patlat nebude. Budou mu úplně jedno dárky, dorty i příbuzný. Ve dvouch letech je to téměř stejný, stím rozdílem že ti ten dort aspoň sní a rozpatle. :lol: Fakt bych neřešila nějaký halabala oslavy. My to budeme slavit ve čtyřech. Já, manžel, dcera, čerstvý novorozenec. Nehodlám hostit 20 lidi… Zbytek ať se přijede dát dárek kdy chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
9.8.20 09:26

My chtěli slavit narozeniny taky na 3×. Nejdříve já, manžel a dcerka v zoo (ji by to bylo asi víceméně putna, ale zvířátka by se jí líbila). No a pak oddělené oslavy s rodinami (hodně bratranků apod., že by ale jedna velká oslava byla asi neproveditelná).
Nedopadlo to podle plánu, kvůli coroně (narozeniny má na konci března). Zoo nebyla a slavili jsme jen s rodiči manžela… tchýně mi pak vyčetla, že jsem ji zkazila oslavu (a vlastně i celé detstvi) protože neměla ten patlací dort, dostala jen svůj přiděleny kousek jako ostatní, který si rozpatlala a částečně snědla.
Nikdy se nezavděčíš všem. Příští rok to bude taky úplně jiné. Takže za mě, udělejte si hlavní oslavu podle sebe a příbuzné pozvete nějak mimo. Oni budou mít kecy stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10511
9.8.20 09:38

Prosím vás co to je ten patlaci dort? To fakt někdo dělá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
690
9.8.20 09:39

Roční dítě to nevnímá a je mu to jedno. Patlaci dort - fuj, to je nechutné už podle názvu, a mne by se rozhodne nechtělo se na to dívat ani to pak uklízet.

Koupila bych normální dort, ditku bych dala ochutnat a sníst kousek, zbytek bychom sežrali my :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a finito 8o nějaký dáreček, babička ať přijede, ale žádný velký humbuk kolem dítěte, aby bylo vklidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26969
9.8.20 10:30
@g.sandova píše:
Prosím vás co to je ten patlaci dort? To fakt někdo dělá?

Nejspíš nepečený dort s ovocem a piškoty. My si dali na počest jednoročka harlekýna a dobře jsme udělali. Jemu byla oslava šumák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama