2 testy pozitivní 3 negativní

Anonymní
14.4.20 20:46

2 testy pozitivní 3 negativní

Ahoj holky, potřebuji radu. Dneska jsem 11 DPO dělala jsem si 2 testy Pepino citlivost 20 a ty jsou pozitivní a potom mamatest citlivost 10 a ten je negativní. Máte s tím zkušenosti?
Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.4.20 20:51

Ještě přidávám fotku testů

• Citovat
  • Nahlásit
131
14.4.20 20:54

Tohle jsou pepino testy ovulační…ne těhotenské

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56446
14.4.20 20:57

Pepino těhotenský test má taky citlivost 10 a je zelený. Růžové jsou, jak už je napsáno nade mnou, ovulační a jsou negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64555
14.4.20 20:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebuji radu. Dneska jsem 11 DPO dělala jsem si 2 testy Pepino citlivost 20 a ty jsou pozitivní a potom mamatest citlivost 10 a ten je negativní. Máte s tím zkušenosti?
Děkuji za odpovědi.

Test je negativní.. Proč testuješ tak brzy? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 21:01

Je, děkuji moc. Nejsem v tom zaběhlá

• Citovat
  • Nahlásit
131
14.4.20 21:05

Nejde o to, zda jste zběhlá. Od základní školy nás učí číst a ono je vše opravdu o čtení! Na krabičce je to jasně napsané, potažmo v návodu. Ach jo, ženská. Nedivočte a počkejte až Vám vynechá menstruace. To jste musela být hr hrrr, že jste ovulační test považovala za těhotenský. Já to jednu dobu taky hodně řešila, ale toto je moc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.4.20 21:17

Já jsem žádala o radu a ne o to aby mi někdo říkal, že neumím číst. Jak říkám, zkoušela jsem to poprvé a jak tam ty testy jsou všechny vedle sebe tak jsem to prostě přehlédla. Omlouvám se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6172
14.4.20 21:19

@Tereza Melicharova test je negativní ;) respektive všechny, i ty ovulační, jsou negativní ;)
Přeci jen přehlédnout se může každý ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
14.4.20 21:21

@Tereza Melicharova Já netvrdím, že neumíte číst. Jen to chce klid a číst. Poslední dobou zjišťuji, že lidi nedočítají. A ovulacni testy jsou drahé jako p.ase…Já Vám ale radím…chce to klid, jinak se z toho zblaznite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.4.20 21:36

Dobře, děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie