Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Cajdule: a škoda že nemůžeš vidět těch sto miliónů lidí, co nechal Stalin pomřít v táborech nucených prací… Takhle si představuješ „nechat zemřít boha“? Nebo to bylo ještě něco jiného?
Sorry, ale seš podle mě těžce mimo téma.
Když se objevila takováhle zpráva, tak jsem si hned vzpomněla na tohle.
Výňatek z Murphyho zákonů o Vánocích:
Nostradamův bilanční zákon
Dojde-li někdy ke konci sv+ta, je velmi pravděpodobné, že se tak stane na Vánoce.
Drillův dodatek
To co se každoročně odehrává těsně před Vánoci a během nich je vlastně něco jako generální zkouška.
Identifikační zákon prof. Enda
Až konec světa opravdu nastane, málokdo jej pozná.
Discountův dodatek
Většina lidí se bude pravděpodobně domnívat, že obchodní dům TESCO vyhlásil předvánoční slevy ve výši 90 a více procent.
Ogilvyův zákon zviditelnění zákazníka
Vzhledem k současným trendům v reklamě by se nikdo ani nepodivil, že k vyhlášení předvánočních slev patří ohnivé kameny padající z nebe.
Dovětek pana Vajíčka
Konec konců, už tu byly i horší věci.
Prostě a jednoduše u mě se pro nedostatek zájmu konec světa odkládá.
![]()
Aneb, jak se praví na začátku Stopařova průvodce galaxií: Za 20 min. bude planeta Země zničena kvůli výstavbě intergalaktické dálnice. Pozemšťané, nepropadejte panice!"
@Jura007 píše:
Cajdule: a škoda že nemůžeš vidět těch sto miliónů lidí, co nechal Stalin pomřít v táborech nucených prací… Takhle si představuješ „nechat zemřít boha“? Nebo to bylo ještě něco jiného?
Sorry, ale seš podle mě těžce mimo téma.
Podle me jsi mimo tema ty.
@Amber_1977 píše:
Aneb, jak se praví na začátku Stopařova průvodce galaxií: Za 20 min. bude planeta Země zničena kvůli výstavbě intergalaktické dálnice. Pozemšťané, nepropadejte panice!"
Juro, absolutne jsi me nepochopil, ale nemam ti to za zle. Jsme kazdy nekde uplne jinde, tak nema cenu to vic rozebirat a kazit diskuzi…
@silvie 28 píše:
Kde ste vzali že 21.12 bude konec světa??? Tohle nikdo netvrdí!!!
Janusska : sny mě navádějí kde bude celá moje rodina v bezpečí. Vidím už několik let co se stane a budím se hrůzou..
Nostradamus předpověděl, že 21.12 kdy je zimní slunovrat, se planety dostanou do určité pozice..Předpověděl to X let dozadu.. a podle astrologů, kteří předpovídají kdy je zatmění slunce, měsíce atd. se to stát má, jen nikdo neví jaký to bude mít dopad na Zemi a co se bude dít.
Chápete? Je to logické, že se 21.12 něco stane, jen nikdo neví co..zbytek jsou domněnky.
V Austrálii, Usa, Norsku mají pod zemí bunkry. V Česku už se taky našel..Proč?
Proč je dělají a zásobují je jídlem, vodou? To se nikdo neptá?
Mají strach a nechtějí vyvolat paniku, to je taky logické.
Podle Bible se má něco dít.
Konec světa přijít ale ještě nemá..ještě nepřišel Antikrist a poslední Papež Petr Římský. Nynější je totiž předposlední.
Po tomto co se stane 21.12 se lidi jako by sjednotí. Hodně jich umře, ale hodně jich také pochopí, že nejde ovládat zemi.
Začnou být více věřící..Vstup do 5 dimenze, zlatého věku.
A ten kdo četl Bibli tak ví jak to bylo s Noemovou archou.
Bůh řekl, že Zemi očistí vodou. Podruhé ohněm a to zažijeme my… a řekla bych, že to bude tou planetou Nibiru. Ta vyvolává ničivé tsunami, bouře, země třesení, sopky…
3 dny tmy předpovídá více lidí..jen se tomu každý směje, Je to pochopitelné když jsou nevěřící. Japonská princezna, Nostradámus, různí jasnovidci..
Věřte si čemu chcete. Já dám na intuici. Vždyť co se Vám stane když se prostě připravíte? Nic? Pokud se to nestane, potraviny sníte během jiných dnů…
Třeba tady jsem našla video.. http://www.youtube.com/watch?…
Planeta Nibiru podle nasa neexistuje.
Tak já jsem asi hodně labilní, protože mám fakt strach
Začínám ž panikařit. Neumím si představit, jestli toto přijde co moje děti ![]()
@manca 1 píše:
Tak já jsem asi hodně labilní, protože mám fakt strachZačínám ž panikařit. Neumím si představit, jestli toto přijde co moje děti
Neblázni..Nic se nestane.. ![]()
Takových konců světa a katastrof už tu bylo..Buď v klidu, užívej si toho, že jste spolu a těš se na Vánoce.. ![]()
Nesmíš si to tak připouštět..
@manca 1 píše:
Tak já jsem asi hodně labilní, protože mám fakt strachZačínám ž panikařit. Neumím si představit, jestli toto přijde co moje děti
Nesmis dat na par clanku z internetu. To pisou pomatenci. Ja si taky prosla podobnou fazi, kdy jsem se bala budoucnosti, potom jsem se do toho oprela, hodne jsem toho nacetla a udelala si vlastni obrazek. A nic se nestane!!!
Dagmar Kludská předpověděla myslím to, že rok 2012 má být plný změn ve vztahu k rodině-nepochopení, nesnášenlivost, rozvody a katastrofy/Sandy?/. A rok 2013 se má obrát k lepšímu. Tak jaký konec světa???I když miluju film Proroctví s Nicolasem Cagem, tak na to nevěřím. A když to přijde, tak nám to stejně nikdo kvůli panice nepoví. Prostě bude bum a po nám jako po muchách:-(
Já vím je to šílený, ale já nad tím nedokážu mávnout rukou. Pořád to mám v hlavě. Bojím se až to přijde šílený chaoz a moje děti jak strašně brečí
![]()
Podle mě, když už by konec světa měl být, tak se to stane ve chvíli, kdy to lidi budou nejmíň čekat, protože se to předpovědět prostě nedá. Stejně tak se nedá předpovědět, co bude pak, jestli někdo přežije, jak a z čeho bude žít atd. Jsou to jen domněnky a výmysly. Zrovna tento týden jsem četla v jednom nejmenovaném tv magazínu článek o Preppers tuším si říkají, skupina bláznů z celého světa, kteří si připravují zásoby, políčka, přemýšlí nad tím, jak si sami co vyrobí bez elektřiny a tak, prostě totální kraviny. Těm, co se bojí, bych vzkázala, že nemají čeho, ať žijou normálně dál. Vsadím boty, že 22.12. tu budem zase všichni ťukat do klávesnic stejně jako dneska, jen někdo možná nebude chápat, jak se ti Májové a další proroci mohli seknout. ![]()
ArankaC. - Majove zadny konec sveta neprorokovali. To jen nase kultora nedokaze pochopit, ze kdyz konci kalendar, tak to jeste nemusi znamenat konec sveta ![]()
Ja mam jen velke obavy, ze zacne panika tak i tak
.
I kdyz mozna budeme mit alespon volne dalnice, kdyz pomazeme na Vanoce k nasim ![]()