2,5měsíční hrozně slintá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Twitter
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.14 16:34
2,5 měsíce a hrozně slintá

Dobrý den,
můj malý ani ne tříměsíční syn děsně slintá. Trvá to si týden. Celé ruce má věčně v pusince, sliny mu tečou jak voda.
Je nevrlý, špatně papá, věčně plače. Nevíte čím to může být?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 24.10.14 16:37

@Twitter spurt…možná.. ale pěstička v papule dle mého neznamená vůbec nic. Můj ji tam má od rána do večera.. prostě objevil, že má tlapu a uklidňuje ho to..

Erkata
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 24.10.14 16:40

U nás je to v 8týdnech. Začala neskutečně slintat a ruce v pusince má vždy když je vzhůru :-D. Napadlo mě, že to kohou být začínající zoubky, ale to je asi ještě brzy. Asi budu muset několikrát denně prevlekat bodycko, nemůžu ji nechat v tom mokrém chudinku :-). Nebo ty slintacky začnu dávat no.

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 24.10.14 16:48

Prostě to dělají děti. Jinak to můžou být i zuby. Můj je měl ve 3 měsících. Takže klíďo píďo. Ale to, že si strkaj děti pěsti až do krku a slintaj je normální proces. Bez toho to nejde :D

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 24.10.14 16:58

Moje holka v tomhle věku taky začala slintat první ligu. Dokonce jsem tady o tom zakládala diskuzi, jak řešit proslintaný děcko bez nonstop převlíkání. :lol: Nakolik to má souvislost se zubama, to nevím, dcerce se začaly klubat až kolem půl roku, ale třeba v těch dásních už v tomhle věku dochází k nějakým změnám, které to slinění způsobují.
Každopádně to nemusíš považovat za nějakou odchylku od normy.

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 24.10.14 17:07

Mimčo si prochází orální fází. Objevilo zkrátka ruce a zkoumá.

Twitter
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.14 17:47

Děkuji.
No on slintá i bez těch rukou :think: Snažím se mu dávat dudyn.
Ale je pořád i takový neklidný, imrvére brečí, nepapá hezky, jídlo kouskuje, protože začne hned ječet. Nemůže slintat kvůli prdíkům - bolesti bříška apod.? To je ale asi blbost, že :nevim:
Na zuby se mě zdá hodně brzy :think: i když je teda velké mimino, má skoro 7,5 kila. Samotné slintání mi nevadí, spíš to, že je takový uplakaný. Tak jsem si myslela, že to může mít souvislost.

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 24.10.14 20:07

@Twitter Jestli je uplakaný a neklidný, tak bych to spíš přičítala bolení.

Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 24.10.14 21:28

Řeším něco hodně podobného :think: Taky poslední týden. Malé budou za týden 4 měsíce, strašně začala slintat, pořád pěsti v puse. To je normální (dělaly to i naše první dvě děti), ale ten poslední týden je navíc strašně nevrlá, špatně jí, děsně usíná s pláčem i když už usínala krásně v postýlce. Nezměnilo se nic - dávám stejné UM, stejné laktobacilky, stejný režim… Zuby to na 99 % nejsou, naše děti mívají zuby právě později, obě předchozí až v 9 měsících. Říkám si, jestli to nemůže být nějaká viróza, starší děti měly nějaké podivné jednodenní horečky, hned druhý den byly fit. Tahle malinká to naštěstí neměla, ale je od té doby právě taková rozhozená :think:

Twitter
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 16:14

@Vlkoška ahoj, tohle přesně máme i my. Ale proč to dělá a jestli to souvisí i s tím papáním a pláčem, to nevím. Za 14 dní máme kontrolu, poprátm se paní doktorky. A kdo ví, třeba ho to i přejde. To je taky pořád něco. Nedávno jsme řešili moučnivku, pak měl exém, do toho od narození koliky :roll:
A když se jeden problém jakž takž vyřeší, zanedlouho se vyklube zas jiný :cert:

LindaPraha
Extra třída :D 14679 příspěvků 20.11.14 19:04

Malej taky zacal hrozne slintat (2,5 mesice) a porad vyplazuje jazyk. Ten jazyk k tomu je taky normalni?:)

veronika6913
Závislačka 3395 příspěvků 20.11.14 19:08
@Twitter píše:
Děkuji.
No on slintá i bez těch rukou :think: Snažím se mu dávat dudyn.
Ale je pořád i takový neklidný, imrvére brečí, nepapá hezky, jídlo kouskuje, protože začne hned ječet. Nemůže slintat kvůli prdíkům - bolesti bříška apod.? To je ale asi blbost, že :nevim:
Na zuby se mě zdá hodně brzy :think: i když je teda velké mimino, má skoro 7,5 kila. Samotné slintání mi nevadí, spíš to, že je takový uplakaný. Tak jsem si myslela, že to může mít souvislost.

Jakou ma velikost tveho mimca spojitost s rostoucima zoubkama?? 8o :-D ne vazne, nektere deti se se zubem narodi nekterym vyroste zub uz ve 3m nekterym pozdeji..nehlede na ti ze dasne uz muzou pracovat a tlacit ho zub se muze proriznout az za dlouhou dobu. Takze to vazne muzou byt zuby u nas taky byli takhke brzy. Detska rikala ze je to blbost ze je na zuby brzk a kdyz jsem k ni sla znovu cca po dvou tydnech tak uz mel malej zoubek venku. A doktorka cumela jak pero ;-)

Twitter
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.14 20:30

@veronika6913 no, už je to měsíc co jsem psala příspěvek, slintá pořád :mrgreen: ale žádné zuby teda nemá a ani není náznak, že by měl nějaký růst. Rostou první ty dva dole, že? No a nic. Ale v papule má vraženou imrvére celou pěst nebo obě nebo cokoliv, co je v dosahu. Dneska v noci mě vzbudilo chroptění a mlaskání. Vzbudím se a náš malý v hubě postýlku :mrgreen: jako tu šprušli. Byl do ní zahryzlý jak kůrovec :mrgreen:
fakt nevím, proč to dělá, naša malá toto nedělala :mrgreen: ale je pořád zaslintaný, a když nemá co strčit do pusy, tak se vzteká :mrgreen:
takže je to spíš jak tady kdosi psal, „orální fáze“ :mrgreen:

veronika6913
Závislačka 3395 příspěvků 20.11.14 20:40

Jj asi jo :-D ale je fakt, ze nasemu malemu taky trvalo to slintani celkem dlouho u tech prvních zoubku ale jinak se mu neprojevovaly, ani natekle dasnicky, nic jen slintal a kousal si pesticky porad, tak jsem to prisuzovala tem zoubkum ale doktorka trvdila ze je jeste moc malej.. no a pak najednou sup a koukam zub byl vazne venku :-) tak uvidite treba vas zub zaky brzo prekvapi ;-)

Twitter
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.14 14:28

@veronika6913 :mavam: ožné to určitě, třeba ho to svědí :nevim: poslední 2 dny máme zmáchané i rukávy u pyžámka :mrgreen: a dneska se naše kuřátko poprvé přetočil na bříško, už 2× :potlesk:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >