2leté dítě zvracení,průjem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.1.22 00:06

2leté dítě zvracení,průjem

Ahoj holky, jdu pro radu.
Mám dvouletou dceru.
Od středy ob den zvrací ale jen večer.
Dnes byla cely den taková unavená, nic se ji nechtělo, nechtěla ani nic jist.

Když jsem ji uložila do postýlky, a usla tak jsem cítila smrad-pokadila se (jsme již bez plenek) byl to průjem a hodně vodovy.
Nevíte co by to mohlo byt? Nesetkal jste se stim někdo?
Zítra půjdeme určitě k Dr.
Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18914
17.1.22 00:12

Ano, postihlo mě to taky tento týden. Je to takový druh střevní virózy, který lítá. Ať hodně pije, ze začátku bych dávala dietu, vařenou rýži s mrkví, vývar z libového masa s kořenovou zeleninou a nudlemi, piškoty, hořký čaj. Tekutiny studené, teplé dráždí ke zvracení! Ať je kočička brzo fit, já se trápila 5 dní. Jo a k lékaři bych s tím nechodila, je to silně infekční, akorát to roznesete dál.
Edit mi tam ten automat napsal úplný blbosti jdu to po sobě opravit :zed: Vývar z kovového masa byl top.

Příspěvek upraven 17.01.22 v 07:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.22 00:22

@MartinaIrena Dobře,díky za rady..

• Citovat
  • Nahlásit
1507
17.1.22 06:15

Taky máme za sebou, nám na průjem pomohl Tasectan, rozpustí se do pití, nemá žádnou příchuť a i dvouletá dcera v pohodě vypila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4071
17.1.22 08:13

Střevní viroza, teď to řádí.. naše dvouletá ji má aktuálně taky, I když nějakou divnou. Jeden den byla unavená, večer teplota, v noci zvracení. Druhý den úplně ok, jen od té doby (byl to čtvrtek) chodí na velkou 3× denně a do kalhot.. a dnes se probudila s nějakou vyrazkou…No jsem zvědavá, jestli a co se z toho vyklube. Ale je toho teď fakt všude plno, nějaké zvracení nebo průjmy hlásí půlka kamarádek a známých.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
478
17.1.22 12:27

U nás taky minulý týden, dcera 17m a dcera 4 roky blití jednodenní, ale celodenní záležitost a průjem se zlepšil až teď. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat