2leté zkrácené studium pedagogiky v Obratani
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Holky, kdy na tuto skolu zaslat prihlasku?? Pisou ze prijimaji prihlasky od 2. ledna. Muzu prihlasku poslat uz v prosinci? Jedna se o 4lete studium. A kdyz clovek neumi hrat na hudebni nastroj? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahojte, 🤗 🙂
oživuji diskuzi. Uvažuji též o studiu v Obratani a nebo ve Zlíně a zajímalo by mě, jak to je prosím v Obratani s plaváním a lyžováním, jestli jsou tam z toho nějaké zkoušky nebo jak to chodí? 🙏 Nikde jsem totiž nenašla žádné info konkrétně o tomto. Děkuji moc 🤗 🌺
- načítám...
- Citovat
- Zmínit