2leté zkrácené studium pedagogiky v Obratani

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6.9.20 16:57

Holky, kdy na tuto skolu zaslat prihlasku?? Pisou ze prijimaji prihlasky od 2. ledna. Muzu prihlasku poslat uz v prosinci? Jedna se o 4lete studium. A kdyz clovek neumi hrat na hudebni nastroj? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
200
6.9.20 17:07

@Daniela.Novohradska Hudební nástroj je potřeba ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.24 14:28

Ahojte, 🤗 🙂

oživuji diskuzi. Uvažuji též o studiu v Obratani a nebo ve Zlíně a zajímalo by mě, jak to je prosím v Obratani s plaváním a lyžováním, jestli jsou tam z toho nějaké zkoušky nebo jak to chodí? 🙏 Nikde jsem totiž nenašla žádné info konkrétně o tomto. Děkuji moc 🤗 🌺

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze