3 měsíce nepase koníky

25.2.21 10:51

3 měsíce nepase koníky

Dobrý den chci se zeptat malá měla 10.2 3 měsíce ještě nepase koníky už ve 2 měsících nás poslali na rehabilitace.. tam dali nějaké cviky. snažíme se cvičit nejspíš má slabé svaly a má i malou diastazu měl někdo podobný problém? Sem z toho zoufalá i jí padá ta hlava do zadu pořád neudrží úplně.. :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1857
25.2.21 10:55

@Kristýna1996 A byli jste tedy na rehabilitaci? Byli jste u rehabilitační sestry, která vam ukázala, co a jak cvicit, nebo i u rehabilitační doktorky? Je důležité, aby malou zkoukla hlavně ta doktorka, dala vam doporučení na cvičení a pak cvicit. Hlavně ta doktorka řekne, jestli má slabe svaly ci co. Na rehabku, jako u sestry, by meli ukázat cviky a mela by vás objednat zase za 14 dni, aby to zkontrolovala a podivala se na zlepšení. K doktorce se chodí 1× za 3 mesice na kontrolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.2.21 11:03

@suzka1 byli sme jednou jen tam mi dala cviky na ty svaly a na tu diastázu pak sme měli jít 10.2 jenže tam nikdo nebyl nedali mi vědět nezavolali musím se znovu objednat nejspíš noo.. nevím zda to byla sestra nebo doktorka. Ale děkuji za odpověď je to spíš jako masáž přes bříško a záda a pak držet minutu lopatky a pak to bříško aby kopala nohama nahoru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.2.21 11:04

@suzka1 zkoukla jí nejspíš doktorka když řekla co a jak neřekla tedy přesně dala jen cviky a řekla že to bude rychlý ze stačí 2 termíny není to nic vážného prý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1857
25.2.21 11:17

@Kristýna1996 musíš vědět, jestli jdes k doktorce nebo ne. Zavolej si tam a objednej znova. Na 4 měsíční kontrole bude chtit pediatricka malou vidět, jak pase..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.2.21 11:20

@suzka1 na 4 měsíční kotnrolu jdeme 19.3 no.. to už snad bude umět já jí chtěla dát čas noo.. má slabší krk nejspíš protože to měla už v porodnici.. dost maminek mi psalo že to měli podobně nechtěli cvičit a trápit dítě..co by to mohlo být jinyho? Vždy jen zaboří hlavu i do mě.. a byla to nejspíš dr když sme tam byli poprvé aby se podívala atd.. vše zkusila.. řekla že to bude rychlý že ty děti se učí rychle jen jestli ty cviky nedělám blbě no.. 🙈 😏 ale děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1857
25.2.21 11:25

@Kristýna1996 Cvičte a davej ji past často, ale jen na chviličku. Třeba 10×denne,20×denne, ale jen na chviličku. A cvičte. Moji kluci meli taky slaby krk, trvalo to, ale ne nijak extra dlouho, ty deti jsou šikovné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.2.21 11:26

@suzka1 dobře děkuji budeme cvičit koupila sem i míč velký na cvičení.. není to nic vážného jen ten krk noo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2759
25.2.21 11:36
@Kristýna1996 píše:
@suzka1 na 4 měsíční kotnrolu jdeme 19.3 no.. to už snad bude umět já jí chtěla dát čas noo.. má slabší krk nejspíš protože to měla už v porodnici.. dost maminek mi psalo že to měli podobně nechtěli cvičit a trápit dítě..co by to mohlo být jinyho? Vždy jen zaboří hlavu i do mě.. a byla to nejspíš dr když sme tam byli poprvé aby se podívala atd.. vše zkusila.. řekla že to bude rychlý že ty děti se učí rychle jen jestli ty cviky nedělám blbě no.. 🙈 😏 ale děkuji za odpověď.

Místo od fyzioterapeutky si necháš radit od nějakých blbek, co tomu vůbec nerozumí? Nedávej tomu čas a začni něco dělat, na úvod se objednej znovu na kontrolu a doma cvičte. Nebo toho budeš fakt litovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.2.21 11:37

@ZuzaM myslíte ze to může být vážný? Sama ta dr říkala ze to není nic hrozného ze to bude brzo lepší.. ze ona by chtěla jen jí to nejde má slabší ten krk no 🙈 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63066
25.2.21 11:49

Zkoušej dávat na břicho co nejvíc. Ale jako náš bude mít 4 měsíce a nesnáší to. Navíc u toho blije jak Alík. Ale jako dr nic neříkala, jen, že zkoušet. Když vydrží minutu, můžu být ráda :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.2.21 11:50

@martina.se malá právě vůbec jen leží noo už v porodnici právě slabší ten krk noo.. tak snad se to zlepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63066
25.2.21 11:54
@Kristýna1996 píše:
@martina.se malá právě vůbec jen leží noo už v porodnici právě slabší ten krk noo.. tak snad se to zlepší

Já jsem zvědavá, co dr, měli jsme mít prohlídku zítra, odložila to o týden. Říkala trénovat, ale s blicim dítětem se to dělá fakt těžko.. O nějakém pretaceni si můžu nechat taky zdát :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2759
25.2.21 12:46
@Kristýna1996 píše:
@ZuzaM myslíte ze to může být vážný? Sama ta dr říkala ze to není nic hrozného ze to bude brzo lepší.. ze ona by chtěla jen jí to nejde má slabší ten krk no 🙈 😏

A jak to můžeš vědět, že je to jen krk? Sama snad vidíš, že se to nelepší a ještě napíšeš, že jen leží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.2.21 13:13

@ZuzaM tak sama dr říkala o krku něco a ze má křivou hlavičku kdyby to bylo vážný pošle nás někam ne?.. já se přiznám necvičím úplně pravidelně nechci jí trápit a když mi dost maminek napsali ze to měli podobně uklidilo mě to.. protože vím že to někdo měl úplně stejný.. už v porodnici měla slabší krk a má stále nejspíš sem jí špatně nosila nebo zvedala atd.. jinak se hýbe myslím na bříšku ze nezvedne hlavičku ne ze celkově jen leží to nee už se umí i otočit na bok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat