Leze jen po jednom kolínku

Anonymní
24.2.21 09:36

Leze jen po jednom kolínku

Ahoj, mám osmimesicniho syna a zhruba 3 týdny leze. Jenže při tom lezení není na všech čtyřech, ale jednu nozicku má jakoby vykopnutou do boku a takhle on leze :? Když někam doleze, tak jde normálně na všechny čtyři a hraje si. Při lezení ručičky a nozicky normálně střídá, akorát tou druhou nozickou není na kolinku. Mužů s tím já doma něco dělat? Zkoušela jsem mu při lezení tu nozicku pridrzet ale jakmile pustím tak noha je zase jinde :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3324
24.2.21 09:38

Můžeš vyhledat fyzioterapeuta, aby se na to podíval. Dá ti i tipy na cvičení. Sama bych s tím radši asi nic nedělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2874
24.2.21 09:53

To by mel asi videt odbornik, ktery zhodnoti celkovy stav ditete. Ja bych tedy na fyzioterapii urcite zasla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
24.2.21 10:12

Holky dělaly to samé když se naučily sedat cca ten 8-9 měsíc. Když měly to co chtěly kousek od sebe tak lezly s nohou do boku aby si mohly hned sednout:-) po pár dnech lezly zase normalne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2087
24.2.21 10:28

Syn lezl jednou nohou po kolinku a druhou po chodidle. Na fyzioterapii jsme dostali 2 cviky z vojtovky. Cvicili jsme asi 2 mesice. Pak zacal chodit, takze uz jsme necvicili a jen jsem kontrolovala, aby pri ruznych cinnostech stridal pravidelne nohy-kopani do mice, lezeni po zebriku atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 13:54

Tak jsem syna objednala na fyzio za týden, jenže jsme od včera v karanténě, takže to na minimálně 2 týdny padá :/

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat