Trojí ochrana při styku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.11.21 14:16

3 ochrana při styku

Myslíte že je dobrá ochrana a je nějaké riziko otěhotnět když beru antikoncepci+používáme kondom +přeruška s kondomem? V příštích 5 let dítě opravdu by byl problém a proto tohle. Příteli to nevadí kdyby jste se ptali spíše má radši orální sex a za odměnu mu to dopřeju. Děkuji za Vaše názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1620
17.11.21 14:18

Panebože, to bych radši nesouložila vůbec kdybych byla takto připo. sraná. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7618
17.11.21 14:18

„Jistota je jistota“ řekla jeptiška a nasadila prezervativ na svíčku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.21 14:19

@Dara90 přítel vydrží docela dlouho takže mi je to jedno

• Citovat
  • Nahlásit
10924
17.11.21 14:20

Já bych ještě přidal nitroděložní tělísko a pesar, jistota je jistota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
17.11.21 14:37

Myslím, že je to úplně ideální ;)
Takhle zodpovědní vetsina není.. Hodne lidí zvolí jen jednu z těchto metod (v nejhorším případě pouze přerušovanou souloz)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
17.11.21 14:41

Dejte pro jistotu ještě skafandr :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9079
17.11.21 14:43

Copak orál ale Anál děláte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36991
17.11.21 14:50
@Anonymní píše:
Myslíte že je dobrá ochrana a je nějaké riziko otěhotnět když beru antikoncepci+používáme kondom +přeruška s kondomem? V příštích 5 let dítě opravdu by byl problém a proto tohle. Příteli to nevadí kdyby jste se ptali spíše má radši orální sex a za odměnu mu to dopřeju. Děkuji za Vaše názory.

Víc už by znamenalo nesouložit. Takže asi dobrý, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9328
17.11.21 14:51

Chjo :roll: Vždyť minule jsi psala, že když má přítel kondom, tak tyhle manické záchvaty úzkostí nemáš? A už je to zase málo, i s práškama a ejakulací mimo. Tady se opravdu už nenabízí jiná rada, než nesouložit :nevim: Nepřipadáš už si jako blázen, máš vůbec kapacitu myslet i na něco jinýho, než jestli nejsi těhotná? Přítel o těch tvých pocitech neustálého strachu ví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.21 15:08

@Karolína13210 snažím se být v tomhle zodpovědná. Dítě by bylo hodně velký problém, ale stejně nemám úplnou jistou ani u tohohle. Nejlepší je nesexovat.. To ale nikdo nevyhledává

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.21 15:09

@ludmilaadamkova zkoušeli jsme 2× ale bolí mě to a nemám to ráda.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.21 15:13

@Michelle_M s kondomem se cítím v bezpečí, ale když je podruhé tak přemýšlím jestli se nějakým způsobem nemohli dostat. Vymyslím si cokoli. A nevím co mám dělat s tímhle strachem. Myslela jsem, že když budu souložit tak na to postupně nebudu myslet, ale asi to nepomoha. Snažím se aspoň uklidnit tady na emiminu, ale spíš mě to ještě víc znepokojuje protože nikdo není milej a spíše používají ironii než aby pomohli. Takže tak

• Citovat
  • Nahlásit
9079
17.11.21 15:14
@Anonymní píše:
@ludmilaadamkova zkoušeli jsme 2× ale bolí mě to a nemám to ráda.

špatně! měla by jsi se přemoct protože když budete dělat všechno co ted a ještě k tomu místo klasického sexu mít anál tak budeš moct otěhotnět ještě mín!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9079
17.11.21 15:15
@Anonymní píše:
@Michelle_M s kondomem se cítím v bezpečí, ale když je podruhé tak přemýšlím jestli se nějakým způsobem nemohli dostat. Vymyslím si cokoli. A nevím co mám dělat s tímhle strachem. Myslela jsem, že když budu souložit tak na to postupně nebudu myslet, ale asi to nepomoha. Snažím se aspoň uklidnit tady na emiminu, ale spíš mě to ještě víc znepokojuje protože nikdo není milej a spíše používají ironii než aby pomohli. Takže tak

Tak mysli na to žer tě může venku přejet auto to si taky nikdy nemůžeš být jistá že tě nepřeje to je asi tak stejně racionální jako tvůj strach otěhotnění přes 3 metody

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat