Reklama

3 v 1 T-Mobile

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

111verunka111
Závislačka 2814 příspěvků 14.08.18 09:55
3 v 1 tmobile

Potřebuju poradit jestli je to vyhodna nabídka od T-Mobile nebo máte někde lepší? Ráda si nechám poradit… Na T-Mobile mi nabídli teď do magendy vejít tzn. 15 procent sleva v mém případě. Jsem u nich 15 let ale žádnou jinou slevu mi jako věrnému zákazníkovi nedali. Což mi přijde divný… Ale i tak se sem obracím. po slevě mi vychází tv 94 programu 339 Kč + set top box 100 Kč měsíčně, paušál platím 399 Kč už roky, internet 50 mg 424 Kč… Dohromady 1202 Kč s DPH. Ale furt se mě to zdá být ponekud velká částka :think: je to výhodné nebo mi doporucite někde jinde? Diky

Reklama

Reakce:

TMana
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 14.08.18 10:48

No, poptal bych se po známých na hacknutou tv a zaměstnanecký program. TV pak vyjde na 100Kč a neomezené tarify od 100Kč + balík dat +- také od 100Kč výše, podle rámcové smlouvy.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >