3 v 1 T-Mobile

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
111verunka111
Závislačka 2814 příspěvků 14.08.18 09:55
3 v 1 tmobile

Potřebuju poradit jestli je to vyhodna nabídka od T-Mobile nebo máte někde lepší? Ráda si nechám poradit… Na T-Mobile mi nabídli teď do magendy vejít tzn. 15 procent sleva v mém případě. Jsem u nich 15 let ale žádnou jinou slevu mi jako věrnému zákazníkovi nedali. Což mi přijde divný… Ale i tak se sem obracím. po slevě mi vychází tv 94 programu 339 Kč + set top box 100 Kč měsíčně, paušál platím 399 Kč už roky, internet 50 mg 424 Kč… Dohromady 1202 Kč s DPH. Ale furt se mě to zdá být ponekud velká částka :think: je to výhodné nebo mi doporucite někde jinde? Diky

Reakce:
TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 14.08.18 10:48

No, poptal bych se po známých na hacknutou tv a zaměstnanecký program. TV pak vyjde na 100Kč a neomezené tarify od 100Kč + balík dat +- také od 100Kč výše, podle rámcové smlouvy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >