31+5tt píchání v pravém podbřišku i v klidu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 19:21
31+5tt pichani v právem podrisku i v klidu

Ahoj, chci se zeptat dneska mě tak nějak průběžně během dne picha v právem podbrisku takový divny i tlak někdy mě tam pichne i když sem vklidu jen sedím, má to také některá jedna se jen roztahovani dělohy někdy cítím i takové tlaky jakoby až dolu do pochvy sem tam pichnuti neprijemne? Vydržet se to dá jen mě to znepokojuje, zda je vše v pořádku k doktoru jdu až za necelých 14 dni

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 19:22

Oprava *podbrisku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 19:26

Picha mě i sem tam vedle pupiku na té prave straně .

Aduš8
Závislačka 4122 příspěvků 07.04.19 19:34

Blbá otázka, ale nejsou to větry? Mívám to píchání občas taky a pokaždé, když jsem nafouklá. Ale v tomhle týdnu už je mimi tak velké, že to může být cokoliv :nevim: pokud to nejsou křeče, cítíš pohyby a vše je jinak ok, tak bych asi neplašila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 19:35
@Aduš8 píše:
Blbá otázka, ale nejsou to větry? Mívám to píchání občas taky a pokaždé, když jsem nafouklá. Ale v tomhle týdnu už je mimi tak velké, že to může být cokoliv :nevim: pokud to nejsou křeče, cítíš pohyby a vše je jinak ok, tak bych asi neplašila.

Jj pohyby jinak cítím Větry to nebudou :)

Lnm
Kecalka 103 příspěvků 07.04.19 19:35

Mozna ti mimco na necem lezi. A ty tlaky mas i v sede/leze? Jestli si nejsi jista, radai zajdi zitra k doktorovi. Znas to, takhle na dalku ti tezko nekdo rekne jak moc to je vazne nebo neni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 19:36
@Lnm píše:
Mozna ti mimco na necem lezi. A ty tlaky mas i v sede/leze? Jestli si nejsi jista, radai zajdi zitra k doktorovi. Znas to, takhle na dalku ti tezko nekdo rekne jak moc to je vazne nebo neni.

Obcas sem tam není to furt když sedím lezim tak obcas mě tak pichne , ale ze bych nejak umirala. Bolesti to opravdu ne .

09Veronika09
Kecalka 154 příspěvků 07.04.19 19:46

ve třetím trimestru je tohle běžné, mě taky všude bolí a píchá, holt to musíme vydržet :-)

Lnm
Kecalka 103 příspěvků 07.04.19 19:51
@Anonymní píše:
Obcas sem tam není to furt když sedím lezim tak obcas mě tak pichne , ale ze bych nejak umirala. Bolesti to opravdu ne .

Ja mam taky “slabsi” dny. A uprimne picha me obcas v podbrisku i pri nadechnuti :mrgreen: a pry bude hur :roll:

Lucie Pytlik
Kecalka 203 příspěvků 07.04.19 20:23

A nemáte po operaci slepaku, někdy takhle bolí srusty, jak už je mimčo velké, tak na ně tlačí. Měla jsem to stejně.

Váš příspěvek
Reklama