Reklama

35. týden těhotenství a poslíčci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eva1595
Stálice 64 příspěvků 01.04.18 22:38
35tt poslicky?

Ahoj, potrebuju poradit.. Už asi od 7mi hodin mi tvrdne břicho docela hodně často jednou z 10 min potom za 3 min za 2 a takhle porad dokola pritom tvrdnuti mam i bolest v zádech jako při ms a častou potřebu na malou pod břichem mě taky boli je to jako při ms ale ne ze by se to nedalo.. Co to muže znamenat? Jinak ty bolesti jako pri MS jsou pořád v žádných intervalech

Přečtěte si článek: Jak probíhá 35. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

Ginuš
Hvězda diskuse 37731 příspěvků 01.04.18 22:40

@eva1595 jela bych pro jistotu do nemocnice, ať tě natočej a kouknou na tebe

Monika Matejasová
Povídálka 12 příspěvků 01.04.18 22:46

Ahoj! Mám otazku, mám jednoho dlouhodobého kamaráda, s kterym se stykam. Vcera jsme spolu meli pohlavni styk, vsechno v poradku. V noci mě začalo bolet břicho, byla to neskutečná bolest, bylo to hrozny. Šla jsem potom na zachod a měla jsem asi 4 kapky krve na kalhotkách. A k tomu ještě špinim. Antikoncepci beru, ale je pravda ze ji neberu ve stejnou hodinu ani pravidelně, parkrat ji zapomenu, tak si dam dvě najednou, nebo jednu rano a večer druhou tu kterou jsem zapomněla a menstruaci mam dostat za tyden. Stalo se vam to nekdy, nejake zkušenosti? Treba příznak těhotenství? Omlouvám se ze pisu tady!!! Ale pred chvili jsem se zaregistrovala a příspěvek muzu zveřejnit az za 12 hodin

Amy_Farrah_Fowler
Stálice 94 příspěvků 01.04.18 23:18

@Monika Matejasová
Par hodin po styku bys urcite jeste tehotenstvi nepoznala resp. par dnu trva nez se vajicko zahnizdi. A antikoncepci bys mela brat pravidelneji a nedelat si z toho holubnik. Pokud jsi trochu spinila tak te mohl kamarad lehce poranit.

Monika Matejasová
Povídálka 12 příspěvků 01.04.18 23:25

@Amy_Farrah_Fow­ler Ano, to vim ze bych to hned nepoznala. Ale jak píší, stykame se spolu delsi dobu a tohle neni prvni pohlavni styk s nim. Špinit jsem začala dnes, včera byli bolesti v noci, krev jsem zjistila, jak jsem sla na zachod a dnes odpoledne jsem zacala spinit

iiiv
Extra třída :D 10841 příspěvků 02.04.18 00:01

@eva1595 zkus teplou vanu, při poslíčkách by měla bolest přestat :hug:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 02.04.18 07:16

@eva1595 taky bych raději jela na kontrolu, lepší přijet zbytečně, než pořídit doma na gauči a předčasně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama