35. týden těhotenství a poslíčci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eva1595
Stálice 64 příspěvků 01.04.18 22:38
35tt poslicky?

Ahoj, potrebuju poradit.. Už asi od 7mi hodin mi tvrdne břicho docela hodně často jednou z 10 min potom za 3 min za 2 a takhle porad dokola pritom tvrdnuti mam i bolest v zádech jako při ms a častou potřebu na malou pod břichem mě taky boli je to jako při ms ale ne ze by se to nedalo.. Co to muže znamenat? Jinak ty bolesti jako pri MS jsou pořád v žádných intervalech

Najdete v encyklopedii: 35. týden těhotenství

Reklama

Reakce:

Ginuš
Hvězda diskuse 36906 příspěvků 01.04.18 22:40

@eva1595 jela bych pro jistotu do nemocnice, ať tě natočej a kouknou na tebe

Monika Matejasová
Povídálka 12 příspěvků 01.04.18 22:46

Ahoj! Mám otazku, mám jednoho dlouhodobého kamaráda, s kterym se stykam. Vcera jsme spolu meli pohlavni styk, vsechno v poradku. V noci mě začalo bolet břicho, byla to neskutečná bolest, bylo to hrozny. Šla jsem potom na zachod a měla jsem asi 4 kapky krve na kalhotkách. A k tomu ještě špinim. Antikoncepci beru, ale je pravda ze ji neberu ve stejnou hodinu ani pravidelně, parkrat ji zapomenu, tak si dam dvě najednou, nebo jednu rano a večer druhou tu kterou jsem zapomněla a menstruaci mam dostat za tyden. Stalo se vam to nekdy, nejake zkušenosti? Treba příznak těhotenství? Omlouvám se ze pisu tady!!! Ale pred chvili jsem se zaregistrovala a příspěvek muzu zveřejnit az za 12 hodin

Amy_Farrah_Fowler
Povídálka 43 příspěvků 01.04.18 23:18

@Monika Matejasová
Par hodin po styku bys urcite jeste tehotenstvi nepoznala resp. par dnu trva nez se vajicko zahnizdi. A antikoncepci bys mela brat pravidelneji a nedelat si z toho holubnik. Pokud jsi trochu spinila tak te mohl kamarad lehce poranit.

Monika Matejasová
Povídálka 12 příspěvků 01.04.18 23:25

@Amy_Farrah_Fow­ler Ano, to vim ze bych to hned nepoznala. Ale jak píší, stykame se spolu delsi dobu a tohle neni prvni pohlavni styk s nim. Špinit jsem začala dnes, včera byli bolesti v noci, krev jsem zjistila, jak jsem sla na zachod a dnes odpoledne jsem zacala spinit

iiiv
Extra třída :D 10456 příspěvků 02.04.18 00:01

@eva1595 zkus teplou vanu, při poslíčkách by měla bolest přestat :hug:

Aduš8
Kecalka 322 příspěvků 02.04.18 07:16

@eva1595 taky bych raději jela na kontrolu, lepší přijet zbytečně, než pořídit doma na gauči a předčasně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak dostat Frolíka do polepšovny? Kobzanová si stěžuje, že je na všechno sama

První mráčky v ráji? Diana Kobzanová sice žije díky Michaelu Frolíkovi život... číst dále >

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama