38+3 bolest, tlak dole

190
15.6.13 23:03

38+3 bolest,tlak dole

Ahoj holky,
mam takovy dotaz..dnes jsem 38+3..A uz od patku se necitim zrovna dvakrat, dole citim takovej divnej tlak, a i divne proste hur se mi chodi. Myslite si, ze bych se mohla treba otvirat nebo tak neco? Doktor ve ctvrtek rikal, ze je vse v poradku a objednal me na dalsi tyden. Prvorodicky pry spis prenasi… Tak nevim ;-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1855
15.6.13 23:05

Ja mam dole tlak uz pekne dlouho a hur se mi taky chodi.. to k tomu proste patri. :-) Dokud netece voda nebo nejsou kontrakce, tak bych zustala klidna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
15.6.13 23:07

Nikdy nevíš dne ani hodiny :D :D Ke konci těhotenství se mi špatně chodilo taky, i několik týdnů. A že prvorodičky spíš přenáší je nějaká kravina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
15.6.13 23:08

Noo..to ja jsem celkem. v klidu..jen uz to neni co to byvalo… Treba jestli to neni nakej znak bliziciho se porodu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7629
15.6.13 23:10

Neprenasela jsem( 39+5) a tlak na spodek jsem mela hrozny zhruba 2 metry pred porodem..proste se to chysta ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1855
15.6.13 23:11

@Annyyy

Ja jsem byla v patek na kontrole (jsem 37+1) a taky je mi od te prohlidky mnohem hur, mam vetsi bolesti, citim vetsi tlak, spinim.. a doktorka me upozornovala, ze to tak po prohlidce byva a ze se to zase srovna. :kytka: Ale jak bylo receno - nevis dne, ani hodiny. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
15.6.13 23:32

Já den před druhým porodem měla dole občas takovou prudkou bolest, až takovou, že jsem musela při chůzi zastavit, ne v břiše, ale vyloženě tam dole. to byl pátek odpoledne, měla jsem ten den hodně lítání, navíc jsem do jednoho autobusu musela rvát sama kočárek se starším. no a večer mi prdla voda a v sobotu ráno se můadší narodil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
892
15.6.13 23:34

To me taky zacalo bolet tak 2 tydny pred porodem. A pri chuzi to teda bolelo dost. Nejradeji bych jen lezela, ale Dr. doporucovala chodit. Tak jsem chodila na prochazky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29440
15.6.13 23:56

Tyhle stavy mám od 34tt. týdne - tlak na spodek, šílené bolesti spodku a podbřišku, kolikrát mám problém i normálně chodit. Nejhorší to je, když se celý den nezastavím a opravdu chodím a lítám. Mimčo má hlavičku napasovanou dole, jestli je to tím, netuším. Každopádně podle doktorky je všechno v nelepším pořádku, CS 0 a nález na čípku jak na začátku těhotenství. Minulý týden mě celkem pečlivě kontrolovala, protože potřebuji ještě nějakou dobu 2v1 vydržet kvůli škole a rodit by se mi fakt teď nehodilo. :mrgreen: Týden jsem brala magnésko, potřebovala jsem tento týden sakra fungovat, bolelo to, ale v přijatelných mezích, ale zítra ho prý už mám rozhodně vysadit a co bude, netuším. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
402
16.6.13 00:14

Ahoj, rodila jsem před 14 dny a měla ten samý problém co Ty asi 6 týdnů před porodem. Doktoři to často přehlížejí. Až v porodnici mi řekli, že se může jednat o rozpad spony nad stydkou kostí. Po porodu to nepřešlo a tak jsem tam probrečela 2 dny, pak to po x čípkách začalo ustupovat. Teď jsme doma a v propouštěcí zprávě z porodnice mám navštívit ortopeda, aby se nat o podívat, případně objednal nějaký stahovací pás. No, jedna dr. mi řekla, že kdybych chodila do poradny k ní, naplánovala by císaře, že to sama měla a ví, jak to strašně bolí. Rodila jsem samozřejmě normálně, můj dr. to moc neřešil, ale bylo to děsné. Jak má člověk chodit při kontrakcích, když nemůže zvedat nohy.. atd… Nějak jsem to dala, ale jsem ráda, že to mám za sebou a držím ti moc palce!!! Nechci tě strašit, ale zvládnout se to dá. Zhodnotila jsem svůj druhý porod slovy „přežila jsem to a nidky více“. Teď mám náš druhý poklad doma, je to o 80% lepší, samo, ale chce to určitě asi toho ortopeda…

@Annyyy píše:
Ahoj holky,
mam takovy dotaz..dnes jsem 38+3..A uz od patku se necitim zrovna dvakrat, dole citim takovej divnej tlak, a i divne proste hur se mi chodi. Myslite si, ze bych se mohla treba otvirat nebo tak neco? Doktor ve ctvrtek rikal, ze je vse v poradku a objednal me na dalsi tyden. Prvorodicky pry spis prenasi… Tak nevim ;-(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2379
16.6.13 02:06

Tak tohle jsem měla týden před porodem. Už jsem si myslela že pojedu a ustálo to. Ať to máš brzy za sebou a nezapomen se pochlubit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
16.6.13 06:04

Taky jsem mela, myslim, ze tak 3tydny pred porodem. S blizicim se terminem to bylo horsi a horsi, pak jsem mela i pocit, ze tam dole snad musim prasknout. Bolelo to jeste nekolik tydnu po porodu. Pak to samo preslo. Syn byl velkej a dost dole.

• Citovat
  • Nahlásit
4263
16.6.13 08:24

Poprvé jsem nepřenášela (39+5), podruhé jsem nepřenášela (38+4) ;)

Možná, že se vážně otevíráš :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
16.6.13 09:14

Vsem moc dekuju za nazory :-) Ono pres den to je celekm dobry, kdyz teda nechodim :-) Ale vecer kdyz si lehnu tak je to obcas fakt nesnesitelny tlak :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29440
16.6.13 15:57

@Jasnenka79 Ty brďo, tak to koukám. 8o To o zvedání noh je u mě přesné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat