Reklama

3d ultrazvuk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ssmile
Kecalka 127 příspěvků 02.07.09 14:31
3d ultrazvuk

zdravím všechny.chtěla sem se zeptat od jakeho tt se chodí na 3d ultrazvuky???? předem děkuji za odpovědi… :) :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Luluška
Kecalka 200 příspěvků 02.07.09 15:18

Ahoj, na 3D ultrazvuk se chodí kolem 20.týdne. Čekám druhé dítě a pokaždé jsem byla v tom 20.týdnu, ale tipuju, že to může být i plus mínus 2 týdny(to fakt nevím přesně, jen odhaduju).

ssmile
Kecalka 127 příspěvků 02.07.09 15:21

dekuji moc sem obednana na 27.7. tak sem chtěla vědět jestli to neni brzy…

Elisa29
Povídálka 40 příspěvků 02.07.09 15:32

Ahoj,

tak já jsem byla celkem třikrát…17tt, 24tt a naposledy neplánovaně 37tt :lol: Jsem taky z Mostu, určitě jdeš k gyn. Zemánkovi, že jo? Ten utz dělá skvělá mladá doktorka, budeš určitě spokojená :wink: :wink: :wink:

Luluška
Kecalka 200 příspěvků 02.07.09 15:36

Myslím, že jdeš akorát. Hlavně si to užij, je to úúúžasná věc :D

ssmile
Kecalka 127 příspěvků 02.07.09 15:43

já už se nemužu dočkat.a to se dela prez brisko??

Luluška
Kecalka 200 příspěvků 02.07.09 15:47

Ano, přes bříško :) . Já se vždycky nejvíc těšila na ten okamžik, kdy mi řeknou, co čekáme. A máme to, co jsme si přáli, takže jsem maximálně spokojená. Teda budu, až se druhé mimi v pořádku narodí. :)

ssmile
Kecalka 127 příspěvků 02.07.09 15:49

ja už se taky těšim až se to dozvíme já bych chtěla holčičku tak asi jako každá.a máte jmeno???

Luluška
Kecalka 200 příspěvků 02.07.09 15:53

Jako první jsme taky chtěla holčičku. Už jsem viděla jak jí budu čančat. No a byla tam :D Jmenuje se Natálka(já vím, teď hodně časté jméno, ale manžel si jí přál). Teď jsme pro změnu chtěli kluka a je taky tam :D Tohle jméno jsem zase chtěla já, moc se mi líbí. Bude to Dominik. A co vy máte nachystaného?

ssmile
Kecalka 127 příspěvků 02.07.09 16:09

natálka je hezký jmeno znám jen jednu.a dominika chceme taky teda je to jedna z variant pritel si dělá ze mě furt srandu a vymejšlí jmena z minuleho století. pak se mi libi samuel a alex ale pro chlapečka fakt nevim a když to bude holčičika tak bych chtěla Nelinku ale to se nikomu okolo nelibí že prej to je jak na psa.....fakt je to těšký něco hezkýho vymyslet aby mě pak dítatko neproklínalo… :lol: :lol: :lol:

Luluška
Kecalka 200 příspěvků 02.07.09 16:36

To je pravda. Mě se Nela taky líbím, ale manžel mi pořád říkal tu reklamu na Nela Batole.A psa takový znám bohužel dva :( Ještě se mi líbila Adélka a Terezka. Samuel je moc hezký :)

ssmile
Kecalka 127 příspěvků 02.07.09 16:53

no jo no co s těma chlapama uděláme…nic… já bych právě chtěla nějaké zvláštní a adelka a terezka sou dost dávany…

ssmile
Kecalka 127 příspěvků 02.07.09 16:53

a co kočárek jakej se ti libí????

Luluška
Kecalka 200 příspěvků 02.07.09 19:44

Kočárek vzhledem k financím mám vybranej Tako jumper, celej ten set stojí 8000,–(hluboká korba, sporťák), což si myslím, že je dobrá cena.
A co jste si vybrali vy?

ssmile
Kecalka 127 příspěvků 02.07.09 20:08

jo ten je dobrej…my jich mame vic nemuzu se rozhodnout a tak do zari mam jeste cas vybrala sem si a tec abc desing je tam vsechno sporatk autosedacka a sportacek a pak ten quiny ale ten je drasi tam se musi vsechno koupit zvlast tak uvidime

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >