JAK NA NEVOLNOSTI?????,

12009
1.7.09 07:36

JAK NA NEVOLNOSTI?????,

Ahoj maminy, nemate nejaky figl, jak na nevolnosti? Dopoledne to jde, ale odpoledne uz nemuzu nic jist ani pit, nic cejtit a zacinam blejt a je mi desne zle az tak do pulnoci. Jednak z hladu a kdyz snim treba susenku, tizi me jako cihla a stejne ji neudrzim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymni
1.7.09 07:48

ahojky, já tohle měla taky hlavně večer, pomáhala mi cola a cucala jsem zázvorový lízátka. Nemohla jsem vidět ani lednici :-) natož jí otevřít, ve 12tt mi to přešlo.
Vydrž ono to přejde

• Citovat
  • Nahlásit
127
1.7.09 08:46

ahojik tak mě bylo od začátku taky zle od rana až do večera ja se chodila hodne koupat do vody musis vyzkoušet na každý platí něco jinýho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
NumLock
1.7.09 09:01

Ahoj,já sem měla bohužel nevolnosti ve dne v noci pořád a nepřešlo mě to až do porodu a hlavně mi na to nezabralo vůbec nic.Tedˇ čekám třetí a zase to samé,nic mi na to nezabírá,jen je zajímavé že tak zle je mi jen když čekám chlapečky,při holčičce sem to měla jen na začátku a pak to přešlo :) Takže neporadím,spíš bych taky tedˇ potřebovala poradit a třeba tu narazím na něco nového a ihned vyzkouším!!

• Citovat
  • Nahlásit
556
1.7.09 09:22

kamaradce bylo take hodne zle presne jak pises ty a ji gynekolog predepsal nejake tabletky a po tech ji to prestalo.ja zas u dcery mela cipky na nevolonosti-od gyndarky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
NumLock
1.7.09 09:41

Hm,jenže já mám asi bezva doktorku,ta mi řekla že pokud z toho neubívám na váze,tak to musím vydržet a nenapsala mi nikdy nic,jen mi poradila ty zázvorový lízátka,ale to na mě nefunguje.

• Citovat
  • Nahlásit
127
1.7.09 09:45

me taky doktor rekl ze si mam koupit nejaky prasky a sou to nejaky vitaminy a ubec mi to nepomohlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7289
1.7.09 11:29

Tři měsíce jsem jedla chleba s vysočinou, Rennie, občas suché brambory a vaječné bílky, nic jiného se nikdy neudrželo. Zvracela jem cca 6× denně. Co (trochu) pomáhalo

• spát na zahradním lehátku a vůbec co nejvíc spát.
  • vanilkový Gravimilk z DM drogerie - měla jsem pocit, že aspoň dávám mimčům nějaký vápník a glukózu. Asi by stačilo jakékoli sušené mléko.
  • lízátka - někdy zvracení oddálila
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8297
1.7.09 14:57

Jakýkoli ledový nápoj po troškách, Rennie, první trimestr jsem utratila majlant za ryby v občerstvení Nordic see, z klasické jídelny mi bylo blbě. A spousta čerstvého vzduchu. Jogurty bílé smetanové, taky hodně vychlazené. Bílé rohlíky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18639
1.7.09 21:10

Tak už jsem to našla, ale dalo mi to zabrat, doufám že ti to pomůže

https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12009
2.7.09 07:24

Dekuju holcicky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
2.7.09 20:33

No, já mám asi mírnější formu než ty, nezvracím, jenom je mi blbě, nejhorší jsou cesty metrem do práce a z práce. Teď jsem přišla na to, že je to fakt z hladu a že na to funguje jídlo - sice pochopitelně se mi jídlo hnusí, ale je třeba to do sebe natlačit násilím a fakt mi to pomáhá, praktikuju to takhle už druhý den a zatím dobrý. Dokonce jsem v práci zase mohla začít pracovat :) Z potravin se mi osvědčily banány, rohlíky s lučinou, studený mlíko a polívky.
Tak ať se to brzo zlepší!

• Citovat
  • Nahlásit
20.5.19 15:17

Ahojky děvčata mi nejvíce pomahá studená coca cola, zapečené housky ty co dají koupit třeba v tescu. To je jedíné jídlo, které snesu a nejdu ho vyzvracet. A také banán a jogurt ale s tím musím opatrně. Jinak to letí ven. Ještě mám v pržáku vodové na nanuky, ty mi taky sklidní žaludek. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama