JAK NA NEVOLNOSTI?????,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
stika
Extra třída :D 12009 příspěvků 01.07.09 07:36
JAK NA NEVOLNOSTI?????,

Ahoj maminy, nemate nejaky figl, jak na nevolnosti? Dopoledne to jde, ale odpoledne uz nemuzu nic jist ani pit, nic cejtit a zacinam blejt a je mi desne zle az tak do pulnoci. Jednak z hladu a kdyz snim treba susenku, tizi me jako cihla a stejne ji neudrzim.

Reakce:
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.09 07:48

ahojky, já tohle měla taky hlavně večer, pomáhala mi cola a cucala jsem zázvorový lízátka. Nemohla jsem vidět ani lednici :-) natož jí otevřít, ve 12tt mi to přešlo.
Vydrž ono to přejde

ssmile
Kecalka 127 příspěvků 01.07.09 08:46

ahojik tak mě bylo od začátku taky zle od rana až do večera ja se chodila hodne koupat do vody musis vyzkoušet na každý platí něco jinýho

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.09 09:01

Ahoj,já sem měla bohužel nevolnosti ve dne v noci pořád a nepřešlo mě to až do porodu a hlavně mi na to nezabralo vůbec nic.Tedˇ čekám třetí a zase to samé,nic mi na to nezabírá,jen je zajímavé že tak zle je mi jen když čekám chlapečky,při holčičce sem to měla jen na začátku a pak to přešlo :) Takže neporadím,spíš bych taky tedˇ potřebovala poradit a třeba tu narazím na něco nového a ihned vyzkouším!!

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 01.07.09 09:22

kamaradce bylo take hodne zle presne jak pises ty a ji gynekolog predepsal nejake tabletky a po tech ji to prestalo.ja zas u dcery mela cipky na nevolonosti-od gyndarky

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.09 09:41

Hm,jenže já mám asi bezva doktorku,ta mi řekla že pokud z toho neubívám na váze,tak to musím vydržet a nenapsala mi nikdy nic,jen mi poradila ty zázvorový lízátka,ale to na mě nefunguje.

ssmile
Kecalka 127 příspěvků 01.07.09 09:45

me taky doktor rekl ze si mam koupit nejaky prasky a sou to nejaky vitaminy a ubec mi to nepomohlo

madlicka
Kelišová 7197 příspěvků 01.07.09 11:29

Tři měsíce jsem jedla chleba s vysočinou, Rennie, občas suché brambory a vaječné bílky, nic jiného se nikdy neudrželo. Zvracela jem cca 6× denně. Co (trochu) pomáhalo

• spát na zahradním lehátku a vůbec co nejvíc spát.
  • vanilkový Gravimilk z DM drogerie - měla jsem pocit, že aspoň dávám mimčům nějaký vápník a glukózu. Asi by stačilo jakékoli sušené mléko.
  • lízátka - někdy zvracení oddálila
čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 01.07.09 14:57

Jakýkoli ledový nápoj po troškách, Rennie, první trimestr jsem utratila majlant za ryby v občerstvení Nordic see, z klasické jídelny mi bylo blbě. A spousta čerstvého vzduchu. Jogurty bílé smetanové, taky hodně vychlazené. Bílé rohlíky

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18633 příspěvků 01.07.09 21:10

Tak už jsem to našla, ale dalo mi to zabrat, doufám že ti to pomůže

https://www.emimino.cz/modules.php?…

stika
Extra třída :D 12009 příspěvků 02.07.09 07:24

Dekuju holcicky

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.09 20:33

No, já mám asi mírnější formu než ty, nezvracím, jenom je mi blbě, nejhorší jsou cesty metrem do práce a z práce. Teď jsem přišla na to, že je to fakt z hladu a že na to funguje jídlo - sice pochopitelně se mi jídlo hnusí, ale je třeba to do sebe natlačit násilím a fakt mi to pomáhá, praktikuju to takhle už druhý den a zatím dobrý. Dokonce jsem v práci zase mohla začít pracovat :) Z potravin se mi osvědčily banány, rohlíky s lučinou, studený mlíko a polívky.
Tak ať se to brzo zlepší!

Vendulik 12
Povídálka 18 příspěvků 20.05.19 15:17

Ahojky děvčata mi nejvíce pomahá studená coca cola, zapečené housky ty co dají koupit třeba v tescu. To je jedíné jídlo, které snesu a nejdu ho vyzvracet. A také banán a jogurt ale s tím musím opatrně. Jinak to letí ven. Ještě mám v pržáku vodové na nanuky, ty mi taky sklidní žaludek. :)

Váš příspěvek
Reklama