3D UTZ

Lea
207
5.3.04 13:56

3D UTZ

Ahoj holky,

nezlobte se, prosím, že s tím zase otravuju, já vím, že už se to tady probíralo několikrát. Ale já jsem dnes volala na tu kliniku sv. Klimenta v Praze a tam mi řekli, že 3D UTZ u nich nedělají, jen prý 2D. A3D dělají prý jen v Podolí. Máte někdo kontakt na to Podolí? Napište mi ho prosím a ja už s tím pak dám pokoj :D

Díky moc Lea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
5.3.04 14:48

Co třeba www.upmd.cz Nebo Zlaté stránky.
Chce to jen trochu hledat. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Aicha
5.3.04 20:07

Ahoj ja kdyz jsem se chtela objednat na 3d tak jsem volala do Podoli na ustrednu a tam me prepojili na ultrazvuky,nebyl to zadny problem,ale jelikoz me objednali az za dlouho sla jsem ,protoze jsem byla cela nedockava na 2d do Klimentsky a musim rict,ze je to zazitek,je to moc krasny a co jsem slysela neni mezitim az tak velky rozdil.Pokud by nekdo chtel spojeni do Klimentsky mam tel. cislo.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
8.3.04 09:41

Prosim vas, plati se neco na 2D ultrazvuku v Klimentske (UTZ. ve 20. tydnu, mam doporuceni od sveho lekare)?
Karolina

• Nahlásit
  • Citovat
Aicha
9.3.04 07:48

V Klimentske se plati za 2d utz 900Kc ,v cene je 1 foto,foto navic je 50Kc.Pokud to mas na doporuceni lekare (mela by prispivat asi pojistovna),kazdopadne si tam muzes zavolat a zjistit primo,jsou tam velmi prijemni a ochotny lide.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama