solárko

10
13.2.04 14:43

solárko

Ahojky

Mám na Vás všechny jeden dotaz. Protože jsem vysloveny teplomil a tohle příšerný počasí mi už leze trošku na nervy začala jsem chodit do solárka. Mám ale problém že nevím jaká běžná doba pobytu tam. Tam kam chodím maji dva druhy. Normal a turbo chodim do turba 450 na deset minut. Nevim jaka dobe je vhodne jsem normalni typ na slunicku vetsinou zcervenam a pak zhnednu. Chci se prohrat ale zaroven bych byla rada kdyby to na me bylo trochu znat. A jeste jeden dotaz jak je to s ochranou oci a ochrannymi kremy. Koupila jsem si takovy olejicek ve spreji krasne se nanasi ale nikde jsem nenasla jake jsou jeho ochranne faktory :-((. Za rady strašně dekuji a přeji krásný a romanticky víkendík (je přece Valentýn) papa kopretinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
13.2.04 15:37

solárko

Ahoj, chodila jsem taky na turbo solárium..5 minut jako začátek, potom na 10 minut a pak ke konci 15 minut..takže jsem tam chodila přes rok, jednou týdně.. Na vyhřívání je to super, vyjdeš hezky rozehřátá a takový svařák tě pak položí rovnou do postele… Jinak na solárko jsou speciální přípravky, já ho ale nekoupila protože se mi zdál opravdu hodně drahý..

Teď na solárko už nechodím, protože se mi dělají v prsou cističky, které se díky bohu vstřebávají, ale někdy mám pocit, jestli jsem si tím solárkem spíše neublížila.Mám opravdu strach, všechno je časem škodlivé.. A manželovi se líbím i bez opálení v zimě…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
16.2.04 23:25

solárko

Ahojky

ja tam chci chodit jen ted az bude venku lip tak ne to uz bude venku teplicko :-)- Diky kopretinka1

• Nahlásit
  • Citovat
332
17.2.04 11:39

solárko

Já poprvé vyzkoušela Bio solárium. Musím uznat, že je to úplně o něčem jiném než normální nebo turbo solárko. Stačí tam pobýt poloviční čas, je to „zdravější“ a každopádně opálení vydrží až třikrát dýl! Sice je dražší, okolo 12,– Kč minuta, ale stačí fakt 10, 15 minut!

[ Tento příspěvek byl upraven uživatelem: Rachel dne 17-02-2004 11:40 ]

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama