anovulační cykly

Anonymni
11.2.04 15:35

anovulační cykly

Přeji Vám všem moc hezky den a zároveň prosím o radu.

Je mi 29 let, 11 let jsem brala antikoncepci, kterou jsem od srpna 2003 ukončila. Od té doby se moje cykly pohybují v rozmezí od 30 do 50 dní (ze začátku byly spíše pravidelné a to po 30-32 dnech, nyní se cyklus prodlužuje). Při milování se nijak nechráníme, necháváme tomu volný průběh. Vzhledem k tomu, že jsem doposud neotěhotněla (ono při těch dlouhých cyklech nebylo zase až tak moc příležitostí) je možné že u mě probíhají neovulační cykly? Nechci zatím tuto věc řešit příliš vědecky a nemám hlavně důvěru v jakékoli prášky. Je příznak dlouhých cyklů známkou, že neprobíhá ovulace?

Děkuju za jakýkoliv příspěvek.

Edita

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
11.2.04 15:44

anovulační cykly

edito,

u mne to tak bylo (ha neberu od cervnu). mela jsem cykly az60 dni a ovu nebyla. dr. mi dal prasky a cykly ted mam 28dni a ovu uz 2. mesic :-D .

danka

• Nahlásit
  • Citovat
203
11.2.04 15:54

anovulační cykly

Ahoj holky,

docela jste mě zarazily, protože stejné podobné problémy. Po vysazení prášků můj cyklus má 40 dní .. a už rok se nám s manželem nedaří otěhotnět. Můj doktor mi poradil chodit každý 24 den na injekci aglutaminu ( to je na vyvolání měsíčků) ale vůbec se mi to nezdá. Jestli víte ještě o nějakých dalších radách prosím napiště.

děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.2.04 16:11

anovulační cykly

Mě se právě moc nějaké prášky brát nechce, ale asi mi nic jiného nezbyde, netuším, jestli se to upraví samo od sebe časem,nebo je nutná lékařská pomoc, ale vzhledem k tomu, co jsem si tu na emiminu přečetla, tak to tak na ty neovulační cykly vypadá.....

Tobě Michellko, pokud mimčo vyloženě chcete, bych radila si měřit buď bazální teplotu, nebo zkusit ovulační testy - chystám se na ně tento cyklus - to by snad mělo taky ukazat, jak na tom s tou ovulací/neovulací vlastně jsme !

Edita

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
11.2.04 16:24

anovulační cykly

Ahoj Edito,

já jsem po vyrazení HA mela cyklus taky nepravidelny, nekolikrat mi menstruaci museli vyvolat. Ale pak uz vsechno bylo OK. Jinak cyklus jsem mela skoro jako ty, cili 30 - 47 dni a otehotnela jsem na prvni sup, takze ovulace urcite byla, ale ne po 14 dnech jako to je u pravidelnych 28 dennich cyklu. Dulezite je nemyslet na to, ze chcete otehotnet a uzivat si mazleni :-P Tak hodne stesti a nezoufej. Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
11.2.04 16:32

anovulační cykly

Díky holky,

rozhodla jsem se nechat to opravdu na přírodě, jen si pomocí těch ovulačních testů vyzkouším, jestli ovu je nebo není.

Jak dlouho Ti Lucko trvalo, než se Ti cyklus spravil a po jak dlouhé době po vysazení antokoncepce jsi otěhotněla?

Asi těch 11 let antikoncepce udělalo s hormony své.

Mějte se a díky za rady!

Ed.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama