3.den špinění místo menstruace

Anonymní
24.5.18 13:29

3.den špinění místo menstruace

Ahoj holky.. S přítelem se snažíme o mimi.. před 3 dny jsem měla dostat ms kterou mám každý měsíc na den přesně ale dnes už mám třetí den jen takové světle hnědé spineni, včera jsem měla na vložce 2 kapky, dnes nic, ani když se utřu tak na papíře nic není, jen to je jakoby kolem čípku.. tento měsíc jsme se ani nějak moc nesnažili ani jsem nehlidala ovulku tak to hned nechci přisuzovat těhotenství… Měla jste to některá takhle?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3868
24.5.18 13:36

Těhotenský test a budeš mít jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2494
24.5.18 13:37
@Anonymní píše:
Ahoj holky.. S přítelem se snažíme o mimi.. před 3 dny jsem měla dostat ms kterou mám každý měsíc na den přesně ale dnes už mám třetí den jen takové světle hnědé spineni, včera jsem měla na vložce 2 kapky, dnes nic, ani když se utřu tak na papíře nic není, jen to je jakoby kolem čípku.. tento měsíc jsme se ani nějak moc nesnažili ani jsem nehlidala ovulku tak to hned nechci přisuzovat těhotenství… Měla jste to některá takhle?

Kamaradka a kdyz to bylo takhle hnede tak to bylo tehu :palec: zdelej test a uvidis… muze to byt jen nejaka nerovnovaha, ale taky nemusi :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
24.5.18 13:52

Zkus testik a dej vedet :) drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
24.5.18 18:02

Ahojky :mavam:
Měla jsem to obdobně, špinila jsem, pak i lehce menstruovala, poté opět malé špinění a ono ejhle, dr. mi potvrdila těhotenství. :oops:

Tak být tebou udělám si minimálně test a nebo nic nezkazíš ani návštěvou lékaře. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.18 18:05

@vahala @Dojcanis teď jsem testovala a nic :(( možná zkusím ráno znovu, přeci jen se říká že se má testovat ráno :)

• Citovat
  • Nahlásit
25
24.5.18 18:09
@Anonymní píše:
@vahala @Dojcanis teď jsem testovala a nic :(( možná zkusím ráno znovu, přeci jen se říká že se má testovat ráno :)

Zkus zkus 8) budu držet palečky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
24.5.18 18:18

No jestli tam ted nic nebylo, tak uz to zrejme nebude ani rano :( ale zkus :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
24.5.18 20:19

Držím palce at to vyjde snad test potvrdí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama