5tt a nevolnosti

6.3.16 08:30

5tt a nevolnosti

Ahoj, Jsem v 5tt těhotenství ( moje prvni) a je mi porad hrozne spatne. Ne jen ráno ale i odpoledne a dokonce i v noci. Můžete mi prosim někdo poradit čim to muže byt nebo co mám pro to udělat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6.3.16 08:33

Vydržet, ono to časem přejde :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JLP
4648
6.3.16 08:34

@Staniczka 93 Ahoj, buď v klidu - já měla nevolnosti zhruba od stejného týdne - jen co jsem si udělala test, tak se na mě nahrnuly všechny možné těhotenské příznaky :D Co na to pomáhá, musíš zjistit sama - jestli kyselé nebo studené nebo hodně tekutin nebo pořád zaměstnávat žaludek (tj. nakoupit si kýbl mrkve, mandarinek, jablek atd - a pořád do sebe něco cpát) - to teprve zjistíš ;). Mně právě pomohlo studené, takže zmrzlina :D a taky jsem musela mít žaludek pořád zaměstnaný, takže jsem si nakoupila nízkokalorické potraviny a pořád jedla :D držím pěsti, ať je brzo dobře a gratuluju :hug:
EDIT - nebo jak je tu uvedeno - možná nepomůže nic, tak to pak budeš muset prostě přečkat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.3.16 08:37

@JLP Tak to moc děkuji za radu. Nejhorší je když to člověka chytne třeba ve dvě rano… je to katastrofa. Jak dlouho to trvalo u tebe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.16 08:40

@Staniczka 93 Ahoj, mne nepomahalo nic :roll: Nekomu pomahaji zazvorova lizatka..Ted jsem 5+2tt a zatim bez nevolnosti :dance: Drzim palce at je brzy lip.

• Citovat
  • Upravit
35028
6.3.16 08:42

Vydržet, nic jiného neporadím :) Mně bylo u obou blbě cca 5 měsíců. Trochu to mohou zlepšit zázvorová lízátka pro těhotné, po troškách cucat studenou colu, třeba ovoce z lednice, někomu pomáhá cucat kostku ledu, musíš vyzkoušet :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JLP
4648
6.3.16 08:43

@Staniczka 93 u prvního těhu asi 3 týdny intenzivně (od rána do večera) - dlouho jsem zkoušela, co mi pomůže - všechno ale bylo jen dočasné - tak až pak jsem zjistila, že musím pořád něco jíst - a pak teda ještě týden, kdy se to právě lepšilo (takže cca 4 týdny). V tomto druhém těhu už to nebylo tak hrozné, cca 3 týdny ne úplně intenzivně - a to nepomáhalo nic, takže jsem to prostě vydržela - ono s malým lozícím a zvídavým prckem jsem se na nějaké nevolnosti nemohla ani moc soustředit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2115
6.3.16 08:44

@Staniczka 93 klasicke nevolnosti no..jsem 17tt a jeste nejsem uplne fit a nepomaha mi nic, ted mozna trochu tehu caje..hlavne se snaz pit.drz se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7867
6.3.16 09:03
@Staniczka 93 píše:
Ahoj, Jsem v 5tt těhotenství ( moje prvni) a je mi porad hrozne spatne. Ne jen ráno ale i odpoledne a dokonce i v noci. Můžete mi prosim někdo poradit čim to muže byt nebo co mám pro to udělat

Je to tím těhotenstvím. :D Jinak mně nepomáhalo nic. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
741
6.3.16 09:21

Ahoj, měla jsem to taky tak, furt špatně, non stop..Přetrpěla jsem to…Zkus si přijít sama na to, co zvládáš jíst, mě už třeba bylo špatně z piškotů, tak mi drahý kupoval bábovku. Vydržela mi vdycky tři dny, víc jsem do sebe nedostala. Babka kořenářka mi radila těhotenský čaj, smetanový bílý jogurt na promazání žaludku a mandarinky či jahody. :mavam: Do teď nemůžu vidět méďu brumíka, pojídala jsem ho po nocích, i můj záchod ochutnal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1406
6.3.16 09:50

Mě se nevolnosti držely asi do 16tt. A ještě ted se mi občas udělá špatně zničehonic, ale to je tak jednou za tyden. Mě pomáhala nejvíc studená cola a zmrzlina a hlavně nenechávat žaludek prázdný já měla u postele pořád nějaký piškoty. Nejez smažený jídla a takový co by dráždily žaludek a byly těžký. Musíš vyzkoušet každýmu sedne něco jinýho a hlavně vydržet. Mě bylo kolikrát tak špatně, že jsem brečela, že už nevím co mám dělat začala jsem hubnout, výpary z kuchyně jsem nemohla ani cítit, přestala jsem jíst maso a pak se mi ze dne na den udělalo dobře začala jsem vařit a teď jím už pěkně za dva a kilča jdou konečně nahoru(poprvé v životě co jsem za to ráda :D)Fakt to chce přetrpět.

Na jednu stranu buď ráda, že ti je špatně aspoň můžeš být v klidu, že se v vým těle pořád něco děje a nemusíš tolik stresovat :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.3.16 18:21

Tak holky dneska se zatím drzim… porad se snažím něco Mít v žaludku… a je mi o mnohem lépe než včera.. tak uvidime co v noci. Moc díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35028
6.3.16 20:01

Jo ještě mě napadlo, brala jsem u druhého těhotenství homeopaktika coculine, docela to pomáhalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama