6 dní spoždení

Anonymní
16.12.19 23:35

6 dní spozdeni

Ahoj holky mám spozdeni 6 dní ale test negativní je možnost že by jsem i tak mohla byt těhotná? Že by jsem špatně dělala test :nevim: a vím že si mám dojít na gyndu jdu ve středu. Jen se chci zeptat zda to některá z vás měla že test byl negativní a přesto jste byla těhotná. A sice to je brzo ale manžel mi pořád říká že mám velké břicho a že moje břicho je strašně tvrdé takže vůbec nevím co si o tom mám myslet děkuji všem za odpovědi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1518
16.12.19 23:42

Neplaš, to je z nervů, z nachlazení, ze stresu. Kdyby měsíc, je to jiné, dva měsíce jistota. Typuji to na zaražené prdy

https://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12494
17.12.19 00:16

K lékaři nemá smysl chodit. Stejně na ultrazvuku nic neuvidí a ty tam budeš úplně zbytečně. Zajdi si do laboratoře jako samoplátce na zjištění hcg. Cena cca 300,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1518
17.12.19 00:28
@Janli píše:
K lékaři nemá smysl chodit. Stejně na ultrazvuku nic neuvidí a ty tam budeš úplně zbytečně. Zajdi si do laboratoře jako samoplátce na zjištění hcg. Cena cca 300,–
Žena měla jednou zpoždění 6 neděl..čert ví proč, tvrdý břicho-zbytečně tě plaší..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.12.19 01:39

Rada

Ahojte:wink: taky mám asi 6 dni opozdenou menstruaci ale to mě tak nedesi…mam bolesti zad dole…bolesti bricha I zaludku jako bych tam měla šutr ktery mě tlaci a svira…pocit na zvraceni nevolnosti…caste vetry…nechut k jidlu…cokoliv snim je mi špatně ještě hur…boli mě I pod briskem vajecniky…stridaji se…vubec nechapu co mi muže být?? Pokud to neprestane..urcite vyhledam lekare ale se zeptam vás tady…děkuji za kazdou vasi radu:wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.12.19 12:46
@Ram16G píše:
Neplaš, to je z nervů, z nachlazení, ze stresu. Kdyby měsíc, je to jiné, dva měsíce jistota. Typuji to na zaražené prdyhttps://www.youtube.com/watch?…

Zatažené prdy nemám :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
18.12.19 09:43
@Anonymní píše:
Ahojte:wink: taky mám asi 6 dni opozdenou menstruaci ale to mě tak nedesi…mam bolesti zad dole…bolesti bricha I zaludku jako bych tam měla šutr ktery mě tlaci a svira…pocit na zvraceni nevolnosti…caste vetry…nechut k jidlu…cokoliv snim je mi špatně ještě hur…boli mě I pod briskem vajecniky…stridaji se…vubec nechapu co mi muže být?? Pokud to neprestane..urcite vyhledam lekare ale se zeptam vás tady…děkuji za kazdou vasi radu:wink:

Ahoj tak to máme podobně, já dnes 6 dní zpoždění, těhotenský test negativní, prsa bolí jen večer, když si sundám podprsenku, bolesti v podbřišku (levá, pravá strana, střídá z to) občasné motání hlavy, hlavně po ránu, pálí mě žáha. Manžel mi včera řekl,,zlato ty máš nějaký tvrdý kozy" tak uvidíme co z toho bude :lol: doufám že miminko :) Četla jsem, že holky měli test negativní a první pozitivní měli až za dva týdny zpoždění takže šance na těhotenství tam je :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama