Vánoční zázrak?

15.12.19 10:48

Vánoční zázrak?

Ahoj, mám 2 dny zpoždění, cipek nahore a tvrdy
První den MS jsem měla volat do centra na vyšetření 10 den cyklu. Jako tohle je fakt asi za trest nebo nevím :D když potřebuji aby přišla tak se někde toula. Máme jít na naše první IUI. Netestuji už nějaký ten čas spíš jen čekám. Nemám žádné PCOS nic mě nebolí ani prsa.
Tak se ptam jak vypadá cipek před MS nebo tehu a mohlo by jít po 4 letech o vánoční zázrak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11770
15.12.19 10:51

Co by na to asi řekl starý dobrý těhotenský test?  :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14262
15.12.19 10:52

A nebylo by lepší si udělat ten test, než zakládat další diskuzi o hov. ně? My totiž opravdu nevíme, jestli jsi v tom :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11144
15.12.19 10:52
@Janli píše:
Co by na to asi řekl starý dobrý těhotenský test? :think:

Ale fuj, takova zbytecnost. Na emiminu to nekdo vyvesti :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.19 10:58

Po 4 letech snažení mi verte že zklamání už bylo dost. A fuj by se dalo říct na vaše odpovědi. Já čekala že mi někdo poradí třeba s tím jak vypadá cipek, nebo že to měl někdo podobně… ale samozřejmě vám děkuji za odpovědi :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8452
15.12.19 11:02

Přeju ti, ať to vyjde. Udělej si ale test.
Ka třeba cipek nikdy nezkoumal, ani jsem se nepokousela ho nahmatat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
15.12.19 11:03

Já chápu Tvoje vzrušení i naděje, ale když projedeš místní diskuse, zjistíš, že podobné objevují denně. To diskutéry trochu otupí :nevim: Abych odpověděla na Tvou otázku - bez testu nebo MS nepoznáš nic. O dítě jsem se snažila tři roky a vypozorovala jsem mraky různých příznaků, pocitů, zaručených znamení i poloh čípku. A nebylo z toho nikdy nic. Což neznamená, že to nevyšlo u Tebe. Buď si udělej test, nebo počkej. Nic jiného Ti nikdo neporadí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2593
15.12.19 11:11

@Kateřina236 Ano, určitě je to pravda. Jsi v tom, takto přesně má vypadat čípek, když je žena těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.19 11:13

@Ba-stet
Děkuji za odpověď :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1330

Jo tak u nás už prestalo pršet a vypadá to, že bude hezky, dneska by to šlo :kytka: udělej si test, držím pěsti ať to vyjde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

@Cenarius
Tohle radši komentovat ani nebudu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.19 11:14

@Ba-stet @g.sandova
:srdce: :kytka: děkuji, přeji krásnou 3 adventní neděli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48817
15.12.19 11:15

Čípek sice nějak „tabulkově“ vypadá, ale v reálu taky může vypadat úplně jinak. „Těhotenský“ čípek ideálně vypadá tak, jako čípek ve fázi cyklu „MS se ještě nechystá“, takže jako při dlouhém zpoždění z xy příčin. Takže soudit těhotenství dle čípku je oproti testu krajně nespolehlivá metoda. Souhlasím s rozhodnutím testy nehrotit, ale ono stačí je nehrotit před MS - pokud máš zpoždění, je ideální čas na to test udělat. Jinak předpokládám, že nemáš PMS, nikoliv PCOS. Na druhou stranu pokud ho dělat nechceš, nedělej ho a pokud MS stále nedorazí, zajdi si v novém roce na ultrazvuk. Opět mnohem spolehlivější než pozorování čípku nebo poradenství na emiminu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
764
15.12.19 11:16

Ja ma vypadat cipek opravdu netusim :lol:
Udelej si urcite test.
Ale psychika je mocna, takto jsem presne mela jit na IUI a uz jsem. nesla, otehotnela jsem prirozene. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8452
15.12.19 11:21
@Kateřina236 píše:
@Ba-stet
Děkuji za odpověď :srdce:

Není z. Kdy to máš dostat? Já si dělala testy clear blue digital, spolehlive mi fungovaly 5 dní před očekávanou ms, jak deklarují.
Já otehotnela čtyřikrát hned, to čtvrté nevyšlo, zamlkle. Potom jsme se snažili třičtvrtě roku, lezlo mo to na mozek. Čtyři roky si neumím představit.
Dej vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama