6 měsíční dítě nechce pít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kačen95
Nováček 3 příspěvky 10.01.19 10:46
6 měsíční dítě nechce pít

Ahoj, můj 6ti měsíční synáček odmítá pít jakékoli pití. Myslím tím čajíčky, šťávičky, vodu… Kojím ho už jen k snídani, po kaši k večeři a v noci jednou. Vyzkoušela jsem snad už všechny typy lahviček. Vždycky když mu dám lahvičku, začne se vztekat a spustí řev.
Nevíte někdo co s tím? Nebo to odezní samo? Zoubky ještě nemá, jeden se mu už možná tlačí.

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 6 měsíců: Z bříška na záda

Reakce:
Aduš8
Kelišová 5239 příspěvků 10.01.19 10:50

@Kačen95 zkus něco jiného, než lahvičku, můj syn začal pít nejlépe brčkem. Pak jsem rovnou koupila takový ten klasický hrnek s cucákem. Teď v roce jsme se vrátili k netekoucí lahvi s brčkem. Taky pil málo a i teď v zimě to není žádná sláva :nevim:. Ale dle doktorky to stačí, každé dítě prý pije podle své potřeby. Kojíš třikrát denně, to si těch 300-400ml vypije a další tekutiny má v kaších a jídle.

Diana69
Kecalka 496 příspěvků 10.01.19 10:52

My jsme měli to samé s dcerou a to ji bylo půl roku v létě a byly největší vedra:/ zhroutila jsem se z toho:/ ale dávali jsme pití strikackou od nurofenu…alespoň po troskách do ní něco dostat…zkuste to taky tak :) nekupujte už další lahvicky…on na to přijde.. nám to taky trvalo :) držím moc palce :srdce:

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1547 příspěvků 10.01.19 10:54

Mám úplně stejný problém. Malá 9 měsíců nechce pít vůbec a ani nekojim. Vyzkoušela jsem všechno možné a skončila jsem na vodě z presnidavky (potom co s ní presnidavku dám do ní vodu, protrepu a má šťávu), kterou jí dávám strikackou do pusy. Doufám, že to brzy přejde.

lucynka25
Echt Kelišová 9865 příspěvků 10.01.19 11:14

@Kačen95 a kolik ma pocuranych plen?
Nejake lahvicky s brckem jsi zkousela? Co vecer misto kase davat polevky, doplni nejake tekutiny.
Inspirace na polevky najdes TADY ;)

Janakatabara
Kecalka 278 příspěvků 10.01.19 11:37

Ahojda, každé dítě je jiné, ale zkusila bych to brčko. Naše 7-měsíční z něho pije jak dívá, baví jí to. Prvorozená pila ze silikonového pítka.

beruska9
Extra třída :D 11253 příspěvků 10.01.19 11:47

Brcko, to jedine zabralo u nas, ale stejne syn zacal nejak vic pit az po ukonceni kojeni. A davej jen cistou vodu, maximalne neslazeny caj, neuc dite zbytecne na sladke piti. Dokud cura, je ok.

Kačen95
Nováček 3 příspěvky 10.01.19 19:32

tak jsem zkusila brčko a to taky nechce :zed: . Tak nevím, snad se to zlepší. Čůrá asi 5× denně. To bych řekla, že je dobrý.

Kačen95
Nováček 3 příspěvky 10.01.19 19:34

Dneska dokonce nechtěl ani kaši z lahvičky. Což předtim chtěl. Přijde mi to jakoby se té lahvičky bál.

Váš příspěvek
Reklama