6+1tt jen dutinka

Anonymní
28.11.19 11:10

6+1tt jen dutinka

Ahoj holky, asi potřebuji povzbudit, jsem z toho smutná. Nedávno jsem měla radost ze dvou čárek, po dnešním utz, kdy byla vidět jen dutinka už je radost pryč. Před týdnem teda nebylo vidět vůbec nic, tak aspoň malej pokrok, ale hcg z krve minulý týden jen 161 :( Doktor říkal, že je to hrozně málo, ale že mě zatím nechce strašit. Příznaky nemám vůbec žádné. MS hodně nepravidelná, ovulaci nehlidam.. Máte někdo zkušenost, jak to dopadlo? ☹️ 17.11. Mi clearblue ukázal 1-2 týdny..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.11.19 11:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky, asi potřebuji povzbudit, jsem z toho smutná. Nedávno jsem měla radost ze dvou čárek, po dnešním utz, kdy byla vidět jen dutinka už je radost pryč. Před týdnem teda nebylo vidět vůbec nic, tak aspoň malej pokrok, ale hcg z krve minulý týden jen 161 :( Doktor říkal, že je to hrozně málo, ale že mě zatím nechce strašit. Příznaky nemám vůbec žádné. MS hodně nepravidelná, ovulaci nehlidam.. Máte někdo zkušenost, jak to dopadlo? ☹️ 17.11. Mi clearblue ukázal 1-2 týdny..

Ja uz mela plod se srdíčkem. Otázkou je kdy jsi otehotnela. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
21
28.11.19 11:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky, asi potřebuji povzbudit, jsem z toho smutná. Nedávno jsem měla radost ze dvou čárek, po dnešním utz, kdy byla vidět jen dutinka už je radost pryč. Před týdnem teda nebylo vidět vůbec nic, tak aspoň malej pokrok, ale hcg z krve minulý týden jen 161 :( Doktor říkal, že je to hrozně málo, ale že mě zatím nechce strašit. Příznaky nemám vůbec žádné. MS hodně nepravidelná, ovulaci nehlidam.. Máte někdo zkušenost, jak to dopadlo? ☹️ 17.11. Mi clearblue ukázal 1-2 týdny.. [/citace

Ahojky, no teď je to čistě na přírodě. Buď se udrží nebo ne.. Jen dutinka v 6+1 je v poho, ale taky mě to vyplasilo když mi to doktor před 14ti dny řekl, ze vidí jen váček. Byla jsem z toho na prášky, později mě hodně uklidnili ze je na srdíčko ještě brzy. Na kdy jsi objednaná? Já jdu v pondělí a měla bych byt 8+1. Jsem nervózní, ale musíme věřit, ze si nás miminka vybraly aby tady s námi zůstaly. Bude to určitě v pořádku. Příznaky mít taky žádný extrémní nemusíš. Mění se to ze dne na :srdce: den. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1776
28.11.19 11:33

Muže to byt klidně ok. Nestresuj se zbytečně, protože pozitivně to ovlivnit stejne nemuzes ale negativně stresem ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
28.11.19 11:33

Nějak špatně se mi nahrál příspěvek :nevim: ale snad to tam vyctes :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
28.11.19 11:35

Nic jiného než vydržet do další kontroly nemůžeš. Buď statecna a věř sobě i miminku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
28.11.19 11:40

No asi bych se nepozastavovala jen nad dutinkou, muze to byt mladsi tehu, ale hcg mi prijde opravdu malo i na mladsi tehu. Nicmene je dulezite jak rychle stoupa. Je to bud a nebo v tomto stadiu. Ver miminku a snaz se co nejvic relaxovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.19 11:53

Ste zlaté, uklidňuji se tím testem, podle něho bych měla být teď cca ve 4-5tt.. Jdu až 5.12., zítra budou výsledky z krve, tak snad stoupají jak mají :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1111
28.11.19 11:56

To HCG se mi zdá hrozně nízké :/ já jsem v 6+2 měla hcg přes 3000, ale nepanikař, třeba jsi měla ovulaci později a embryo je malinkaté. Já měla ovulaci 12DC takže hodně brzy. Hodně štěstí a držím palce, aby ti to dobře dopadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.19 12:00

@petasp Já doufám. Bude to hrozně dlouhý týden. Doufám, že aspoň zítřejší testy něco napoví. :?

• Citovat
  • Nahlásit
1111
28.11.19 12:05
@Anonymní píše:
@petasp Já doufám. Bude to hrozně dlouhý týden. Doufám, že aspoň zítřejší testy něco napoví. :?

taky jsem chodila ze začátku na HCG, protože moje paní doktorka se neumí vcítit do člověka a objednala mě na hrozně dlouho až na 6+5tt a vynadala mi, že jdu brzy(každopádně bylo vidět tlukoucí srdíčko), takže jsem byla jak na trní a teď jdu 4.12 a to budu 11tt takže jsem zvědavá, měla bych snad už i dostat těhotenskou průkazku. Dej hlavně vědět jak jsi dopadla, ale myslím si, že už by srdíčko mělo být vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1504
28.11.19 12:22

@petasp
Tak 6+5 mi nijak dlouho na první návštěvu po pozitivním testu nepřijde, upřímně klidně bych šla i později teda. Chodit na HCG mi přijde zbytečné, stejně je to v této fázi buď a nebo. Nechala bych to na přírodě, ona většinou dobře ví co dělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10914
28.11.19 12:26

Nepřijde mi dobré stresovat se tolika ultrazvuky a braním krve. Šla bych kolem 9 tt a tam už to bude jasné. Stejně to nejde nijak ovlivnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6421
28.11.19 13:34
@Anonymní píše:
Ste zlaté, uklidňuji se tím testem, podle něho bych měla být teď cca ve 4-5tt.. Jdu až 5.12., zítra budou výsledky z krve, tak snad stoupají jak mají :nevim:

Test Clearblue ukazuje týdny od početí. Tedy pokud nyní ukazuje 4 - 5, tak jsi ve skutečnosti 6 - 7tt. V 6tt může být jen dutinka. Záleží na tom, jak přesný má doktor UTZ. Teď nic nevyřešíš, uvidíš později. Je to stejně buď a nebo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.19 15:54

@bartsch test 17.11. Ukazoval 1-2 týdny právě.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat