Zimomřivost v těhotenství - znamená to, že to bude kluk?

Anonymní
28.11.19 00:09

Zimomřivost v těhotenství má na to vliv pohlaví miminka?

Jsem chvíli těhotná, ale mám brutalní zimnice, spim pod třema peřinama, mám studené nohy a ruce a nejsem schopna se zahřát. Mėla jste některá stejné potíże? Prý to značí kluka.Jak to teda je? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4669
28.11.19 00:13

Je to tak, že všechno tohle „značí xxx“ je kec a babskej klep.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
651
28.11.19 00:14

Ahoj, já to mívám snad každou zimu, i teď když jsem těhotná, čekáme holčičku. Spíš bych to přisuzovala počasí než pohlaví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7081
28.11.19 00:40

Me bylo pri kazdem tehotenstvi horko a mam dva kluky a holku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
28.11.19 03:30

Ahoj, já otěhotněla v září a poznala jsem to tak, že mě klepaly zuby každý večer, až jsem nemohla z toho usnout. Narodila se nám holčička :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1096
28.11.19 05:29

Nebyla tady stejna diskuze pred par hodinami? Taky jsem si strasne prala holčičku a doted považuji jeji narození za zázrak :srdce:, takze i chapu, ale diskuzemi na netu ala babske rady to nezjistís.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.19 06:57

O další diskuzi na toto téma nevím, mrknu. No je to hodně zvláštní, ze spíš je většiné těhulek horko než zima…

• Nahlásit
  • Citovat
11
28.11.19 07:26

Taky mi byla v těhotenství pořád zima. I v létě při tropických nocích jsem spala zachumlaná pod péřovou duchnou… A mám holčičku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
28.11.19 07:35
@Anonymní píše:
O další diskuzi na toto téma nevím, mrknu. No je to hodně zvláštní, ze spíš je většiné těhulek horko než zima…

mě bylo ze začátku taky zima. Manžel měl strach, když mě viděl zalezlou pod dekou, normálně mi je pořád teplo. No pak ke konci mi už bylo taky vedro. Jo a máme holku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
28.11.19 07:42

Normalne jsem zmrzlik. Tehotna jsem byla pres zimu a bylo mi porad horko (kdyz uz jsem mela brisko, zacatky si nepamatuju), byl to chlapecek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.19 07:43

Jo měla jsem to a mám holku. Nemůžeš věřit takovým blbostem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.19 08:05

Hele, na mě velká spousta babskych rad docela sedí, takže asi jak kdo. Mám tři kluky, všechna těhotenství si byla hodně podobná a měla jsem u nich zimnice, studené nohy. Teď čekám holčičku a chladno miluju už od zacatku, z vedra je mi úplně na nic. Taky mi v 1.trimestru bylo o moc víc špatně, vypadám ošklivě, atd. Je toho hodně, co na mě sedí, tak píšu jen příklad. Vždycky je hodně těch, které to mají/měly přesně naopak..

• Nahlásit
  • Citovat
47
28.11.19 08:12

Je to 50:50, asi tak bych to viděla. Já jsem podle všech babskych rad měla mít kluka, ale bylo to přesně naopak :-) i takové to určování pohlaví podle stáří krve partnerů vycházelo na kluka, takže já už nevěřím na žádné babske rady :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4760
28.11.19 08:18
@Anonymní píše:
Jsem chvíli těhotná, ale mám brutalní zimnice, spim pod třema peřinama, mám studené nohy a ruce a nejsem schopna se zahřát. Mėla jste některá stejné potíże? Prý to značí kluka.Jak to teda je? :nevim:

Je mi spíš zima a čekám holku :mrgreen: myslím že u prvního jsem byla v pohodě a to jsem měla kluka. Zimnici hlavně přisuzují tomu že je mi pořád špatně, takže nejím a tělo nemá tolik energie= je mi zima.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.19 10:40

Tak u mě to sedělo, mě je pořád teplo u malé jsem to neměla, teď čekáme kluka a mám neustále ledové nohy, ruce a je mi zima.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama