6tt - krvavé špinění

Anonymní
16.5.20 08:41

6tt - krvavé spineni

Ahoj děvčata…předem se omlouvám za anonym, chodí sem rodina, nikdo nic neví…
Prosím o radu, pokud jste zažily a jak to dopadlo.
Už jsem zoufalá.
5.4. Poslední ms. Cykly 26 dni. V termínu následující ms jsem lehce zaspinila, pak nic, test pozitivní. Vše bylo do 5 tt Ok. Poté začalo spineni. Jasná krev jeden den, pak tři dny par kapek tmave. Ve ct jsem byla u dr, podle ultr 5 plus 2. Vše Ok, gestacni Vacek a v něm žloutkový, hrdlo klidne, deloha taky. Pan doktor mě vaginalnim ultrazvukem prohlížel asi 10 minut. Embryo neviděl. Napsal utrogestan 2-0-2. Říkal, ze vzhledem k mému věku nedostatečná hladina progesteronu ( je mi 40 let ). Přišla jsem domu a během 10 min ze mě vytekla čerstvá krev. Od te doby spinim čistou krvi. Jedna se asi jen o spineni, žádné krvácení. Při utreni toaletakem čistá krev, na slipovce vždy jen malé krvavé flicky. Žádné bolesti. Jsem na prášky a nevím co se děje. Potrat by asi vypadal jinak, ne? Bojim se jet na pohotovost, aby do mě zas nehrabali a stejne s tím asi teď nic neudelaji. Vím ze je to buď a nebo. Žádné srazene cucky ze mě nejdou. Prosím o jakoukoli zkušenost. Radu…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
16.5.20 08:43

Ještě jsem zapomněla, dělala jsem si test a stále dálnice. Děvčata, prosím poraďte

• Nahlásit
  • Citovat
1718
16.5.20 08:45

Může jít o rozjizdejici se potrat a nebo taky ne… Na to asi žádná rada není, jen se nestresovat, což je těžký.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
712
16.5.20 08:46

Hele asi úplně neporadím, ale píšeš, že doktor neviděl embryo. Já bych být tebou na tu pohotovost zajela, at víš, na čem jsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6896
16.5.20 08:49

Zajela bych na pohotovost. Teď jsi tedy v 7tt? to už musí embryo vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.20 08:56

Ve čtvrtek jsem byla 5 plus 2. Dnes 5 plus 4. To tam ještě nic neuvidí. Říkal mi to podle ultrazvuku. Ze by se tři dny rozjížděl potrat? Mám úplně hrůzu, ze by do mě zase někdo stoural. Nic mě neboli…

• Nahlásit
  • Citovat
1267
16.5.20 08:59

A nemůže to být nějaký hematon? Nemám zkušenosti, ale občas to tady holky píšou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
16.5.20 09:02

Mela jsem to stejne. Byl to hematom. Bohuzel se me drzi do ted - 11+2tt…

Nasad Ascorutin a uvidis. Pohotovost nema smysl, nic by nevideli a nic by s tebou stejne delat nemohli.

Drzim palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
16.5.20 09:05
@Anonymní píše:
Ve čtvrtek jsem byla 5 plus 2. Dnes 5 plus 4. To tam ještě nic neuvidí. Říkal mi to podle ultrazvuku. Ze by se tři dny rozjížděl potrat? Mám úplně hrůzu, ze by do mě zase někdo stoural. Nic mě neboli…

V 6tt plod uvidí na 1000% a pokud by bylo, tak i možná srdíčko, ale to může i déle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
16.5.20 09:06

Krvacela jsem jasnou cervenou krvi asi 3× v prubehu prvniho mesice. Doktor neprisel cim to bylo, hematom jsem nemela, infekce take ne. Brala jsem utrogestan a vse v poradku. Musis vydržet a uvidíš. Pokud se ma udržet udrží se. Hodně sil a hlavně se nestresovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.20 09:08

Holky, hematom neviděl, ani cystu.

• Nahlásit
  • Citovat
214
16.5.20 09:10

Hematom zatim videt byt nemusi. Ja krvacela, na pohotovosti taky hematom nevideli. Objevil se az za par dni na kontrole u moji lekarky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
16.5.20 09:12

Začátek je vždy buď a nebo, utrogestan už máš, k tomu přidej Ascorutin 2 2 2, víc se udělat nedá. Pokud se má udržet, tak se udrží, pokud ne, tak tomu nezabrání ani na pohotovosti. Špinila jsem týden v 9tt, na pohotovosti jsem dostala přesně tuto kombinaci, dnes končím 36tt. Lehni si, nic nedělej. Hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1275
16.5.20 09:15

Pokud nemáš bolesti, potrat by to byt neměl.. Na srdíčko je ještě týden čas. Zkus odpočívat a musíš vydržet..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.20 09:27

S ohledem na zkušenosti nesouhlasím s @yellowyedna potrat to být může, prodělala jsem tři a bylo to pokaždé jiné, jednou bez bolestí a jen špinění, v každém případě jakékoli krvácení v těhotenství je signál k odjezdu na pohotovost. Uvidíš, co bude na utz, dálnici na testu můžeš mít i kdyby už žádné embryo v děloze nebylo několik dní, hcg určitou dobu zůstává v těle. Měli by ti i nabrat krev, uvidí hodnotu hcg a z toho taky lecos vyčtou. Srdíčko být nemusí, je brzy. Pokud by bylo hcg dost vysoké, zašla bych si v pondělí na další odběr pro svůj klid, obden by se měla hodnota zdvojnásobit. Hodně štěstí :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama