6tt špinění s kousky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 20:25
6tt spineni s kousky

Ahoj, vcera jsem byla na utz kde doktor potvrdil těhotenství na utz. Uz asi 5 dni spinim na to mi mudr rekl ze je vse ok, dnes se k tomu pridali malinke kousky cehosi, mela jste to některá?

Reakce:
Mrs.bloud
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 20:44

Hele to je blby. Lez, pockala bych do zitrka a kdyby to pokracovalo sla bych do nemocnice.

axelina
Závislačka 2759 příspěvků 14.06.19 20:54

Ahoj to vypada že tehotenství skončilo. nechytlo se správně nebo tam byl naky jiny problem. alespon u mě to ve 11tt takhle skončilo…

Zuzi79
Kecalka 170 příspěvků 14.06.19 21:32

Ja jsem tohle mela mezi cca 8 a 13 tydnem, mela jsem na to utrogestan a vse je v poradku. Ale sla bych na pohotovost, pro jistotu. Budes vedet, na cem jsi. A moc drzim palce!

Tajeka
Kecalka 146 příspěvků 14.06.19 21:36

Spinila jsem od pateho do desateho tydne nonstop, chvilemi i krvaceni - ale ne uplne jasnou svetlou krvi. Nikdy se neprislo na duvod. Dle dr. je to celkem bezne, delat se nic moc neda. Ja, po KET, brala utrogestan, k tomu pridavali agolutin prave kvuli hrozicimu potratu. Pohama ascorutin. Celkem poctive jsem lezela. No ulezela jsem to :o)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 21:38

Moc moc dekuji za podporu :srdce:

Térouš
Echt Kelišová 8688 příspěvků 14.06.19 21:43
@Anonymní píše:
Moc moc dekuji za podporu :srdce:

Lila jsem ve dvou tehu proudem, kusy, všechno. Obě tehu vydržela. Drž se

Váš příspěvek
Reklama