7. den zpoždění MS, 15 let

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6.1.22 00:06

7. den zpoždění MS, 15 let

7. den zpoždení MS
Dobrý den,

je mi 15, neměla jsem pohlavní styk, ale s přítelem jsme už nějáke věci zkoušeli. Už je 7. den kdy se mi měla dostavit menstruace, a stále se mi nedostavila. (Dostavuje se vzdy 28-30.) Menstruaci mám od 14. Asi 4 cykly pred tim mi vynechala ůplně, a poslední cykl skončil dřív s hnědou krví. Teď se bojím, protože jsme s přítelem, jak jsem psala, už něco zkoušeli, jestli mu treba nahodou na prstu nezustal preejakulat. Přítel mi donesl test z rossmannu, ten jsem zkusila 4.den, a byl negativni. Ani necitim, ze by se mi MS mela dostavit.

Take chci dodat, že jsem minuly mesic prodelala strevni chripku, jestli by to take melo nejaky vliv na moji ms.

Myslíte si ze je nějaka sance ze jsem tehotna? Nebo se zbytecne stresuji? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.1.22 00:35
:) :)
  • Citovat
  • Nahlásit
12045
6.1.22 00:53

@NevimMocCo Jo, to my tady nevíme. Nejlepší bude, když si zavoláš na gyndu a poradíš se. Tam ti stejně nejspíš doporučí si nejdřív udělat těhotenský test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.22 00:57

@sharunka03 dobry den, psala jsem, ze test jsem si delala 4. den a byl negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
6.1.22 02:16
@NevimMocCo píše:
@sharunka03 dobry den, psala jsem, ze test jsem si delala 4. den a byl negativní.

Antigenní :mrgreen:

Co bys chtěla máš nepravidelný cyklus a dál bych doporučil prostudovat něco o rozmnožování a zajít na gynekologii pro antikoncepci.
Protože s tímhle nevinnym hraním bude pohroma brzy na světě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat