7. týden těhotensví

60
19.5.18 12:23

7 tyden tehotensvi

Ahoj, jsem v 7 tt a vim ze nevolnosti jsou normalni, ale ja uz tyden nejim a nemuzu ani pit protoze se mi hned zveda zaludek nevydrzim stat na nohou, uz vazne nevim co mam delat a navic ze me dneska neco vyteklo a teklo mi to po nohou…jsem vazne hotova ani minutku mi neni dobre… co mam delat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6771
19.5.18 12:29

@Ivčá44 co tak jet do nemocnice? Pokud nemuzes ani pit, tak jsi ocividne dehydrovana, kdyz ani nemuzes stat na nohou…a ta voda muze byt vytok :nevim: - pro klid duse bych hned jela ;)
Edit: preklep

Příspěvek upraven 19.05.18 v 13:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16796
19.5.18 12:29

@Ivčá44 Pokud je ti opravdu zle, tak bych jela na pohotovost. Jestli jsi zeslabla, tak by ti mohli dat kapacku. Jinak nvm. Neco vyteklo je dost obecny pojem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
19.5.18 12:30

Do nemocnice, daji ti kapacky a zkontroluji mrne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.18 12:31

Jestli si dehydratovaná (nechodíš skoro na záchod na malou) tak si zajeď na gynekologickou ambulanci - mohli by ti ambulantně dát kapačku (mně pomohly 2 kapačky ve dvou dnech ambulantně), pak mi bylo cely tyden uplne dobře, ale za týden se to teda zas vrátilo no :( musí se to přežít, ale ta dehydratace a totální únava je problém + by se na tebe asi měli podívat jak píšeš o „výtoku“…

• Citovat
  • Nahlásit
3161
19.5.18 12:32

Jj, určitě nemocnice. NA nic nečekej a jeď ;). přeju, ať je ti brzy dobře :kytka:. Skouknou prcka a ty dostaneš určo nějakou kapačku. Neboj, bude to v poho, tam ti pomůžou :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
19.5.18 12:54
@Kukacka123 píše:
@Ivčá44 co tak jet do nemocnice? Pokud nemuzes ani pit, tak jsi ocividne dehydrovana, kdyz ani nemuzes stat na nohou…a ta voda muze byt plodovka - pro klid duse bych hned jela ;)
Edit: preklepPříspěvek upraven 19.05.18 v 12:31

Plodovky v sedmém týdnu, aha :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
19.5.18 12:55

Jestli je ti tak špatně, tak nemocnice, zkolabovat doma není dobrý nápad… Můžou ti dát kapačku a bude to lepší, vydrž :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6771
19.5.18 12:59
@radkka píše:
Plodovky v sedmém týdnu, aha :mrgreen:

8o no, to asi ne no :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5021
19.5.18 15:19

Nejíš = vůbec? V tom případě hned do nemocnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.18 16:16
@rozand píše:
Nejíš = vůbec? V tom případě hned do nemocnice.

Dle několika doktorů nejde ani tak moc o jídlo jako o to pití.

• Citovat
  • Nahlásit
5021
19.5.18 16:30
@Anonymní píše:
Dle několika doktorů nejde ani tak moc o jídlo jako o to pití.

To samozřejmě, jen se mi nechce věřit, že dotyčná týden nejedla kvůli nevolnostem, ale řeší to tady místo s doktorem.

Dehydratovaný člověk samozřejmě nemůže stát na nohou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
19.5.18 16:57

Dneska tam zajdu…musela jsem se zeptat tady protoze jsem v zahranici a stejne pochybuju ze mi neco daji :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.18 17:03
@Ivčá44 píše:
Dneska tam zajdu…musela jsem se zeptat tady protoze jsem v zahranici a stejne pochybuju ze mi neco daji :oops:

tak buď ti není tak špatně, nebo nevím proč pochybuješ, že by ti nic nedali ;) jestli jde o pojištění v zahraničí tak to už je jiná věc…, ale na tak výrazné nevolnosti ti opravdu nic jiného než kapačka, případně léky na nevolnost na předpis nepomůžou.. může to trvat dva týdny ty nevolnosti, ale také třeba dva měsíce…

• Citovat
  • Nahlásit
60
24.5.18 23:43

O pojisteni jsem se opravdu nebala jen jsem myslela ze je to normalni…byla jsem tam dal mi prasky a nic nepomahalo.. tak jsem sla k me dr predepsala mi taky jiny prasky ale zase nic nepomohlo… ja uz jsem vazne hotova :,( 5× 6× za den zvracet 8o ja uz vazne nevim co dal a vyflusla jsem dokonce i krev :,(…porad nemuzu pit ani jist okamzite bezim na zachod a zvracim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama