8 hodinová dieta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bellinečka
Zasloužilá kecalka 733 příspěvků 23.03.19 05:27
8 hodinová dieta

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat zdali některá nemáte zkušenost s 8 hodinovou dietou? Teď o tom porad čtu různé články, a na víc to prý není nezdravé. Jsem 4 měsíce po porodu a kojim, takze se do žádných drastických diet netroufám pouštět, a tahle dieta se mi zdá v pohodě.

Reakce:
Tableta
Závislačka 4473 příspěvků 23.03.19 06:31

Prostě IF :nevim: Kdysi jsem se tak stravovala a bylo to fajn. Nezhubla jsem, ale cítila jsem se skvěle. Samozřejmě je i tak potřeba jíst zdravě. Jinak moc nezhubneš.

Uživatel je onlinelachtanice86
Echt Kelišová 7603 příspěvků 23.03.19 06:50

Ano IF. Jsem skoro 4mesice po porodu a držím přerušovaný půst. Hubnu ale to proto že si hlídám jídlo. A vyhovuje mi to tak. Ale určitě tito nepomůže pokud budeš jíst například čokolády a fast food, to ne. @Bellinečka

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 23.03.19 06:58

Já v době, když jsem byl obézní, tak jsem vlastně osmihodinovou dietu nevědomky dodržoval. Jsem zastáncem energetické teorie, tj. přijímám-li méně energie než vydávám, tak zaručeně hubnu, lhostejno zda jím jednou nebo 5× denně (během třeba 14 hodin). Tato skutečnost je v historii lidstva (bohužel) spolehlivě prověřena. Některé osmihodinové diety jsou doplněny jídelníčky (proč?) a po jejich přečtení věřím, že se při jejich dodržování hubne, jsem však přesvědčen, že by se hublo i kdyby se to jídlo rozložilo do 12 hodin.

Murka
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 23.03.19 07:47

Myslíš přerušovaný půst? 8 hodin s jídlem a 16 bez jídla? Mám zkušenost vlastní i zprostředkovanou. Pokud se do toho budeš nutit a hodiny bez jídla budeš trpět, budeš ve stresu, tak to nepůjde. Tělo začne stávkovat a hubnout nebudeš.
Ale pokud to zvládneš a tenhle styl stravování ti sedne, tak je to pak super.
Kombinuju tohle s nízkosacharidovou stravou a super. Ale musela jsem k tomu dospět, když jsem to dělala jakože „musím“, tak to nešlo. Ale když jsem tomu nechala volný průběh, tak jsem za čas zjistila, že vynechávám večeři a vůbec mi to nevadí. Teď už tak jím vlastně pořád.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 23.03.19 08:50

@Bellinečka já jsem při prvním těhotenství nabrala 25kg, 10 šlo samo dolů,pak jsem se vdavala tak jsem dala dolů ještě 10. Pak jsem chtěla ještě ale věděla jsem, že budu ještě těhotná a nešlo to nějak… druhé těhotenství opět +23kg. Dneska jsem rok po porodu a mám o 5kg méně než před prvním otěhotněnim. Nosím velikost 34 :) . Stačilo málo. Za prvé chtít, mít motivaci. Nemít hlad. Snídaně jsem si dopřavala bohaté, dopoledne když jsem měla chuť na čokoládu dala jsem si… obědy jsem jedla to co cela rodinka, ale poloviční porce. K večeři už jen třeba kousek zitneno chleba a zeleninu, nebo vajíčko, šunku, salatek… hodně jsem přes den pila, snažila jsem se denně chodit na procházku, šlo to krásně dolů, zpočátku tak kilo za tyden, pak pomaleji ale do půl roku to bylo všechno pryč, žádný jojo efekt se nekonal, žádná únava, žádné strádání, neměla jsem hlad, a syna pořád kojim , tzn. mléka dost :) . Teď si váhu držím, kontroluju, a cítím se skvěle :kytka: .

Váš příspěvek
Reklama