Narovnání vlasů braz keratinem - máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lamátko
Závislačka 2642 příspěvků 22.03.19 05:23
Narovnání vlasů braz keratinem

Ahoj máte některá zkušenost s narovnáním vlasů brazilským keratinem u kadeřnice? Jste spokojeni a vlasy se neničí tím?

Reakce:
pristelepe
Kecalka 122 příspěvků 22.03.19 06:39

Já s keratinem spokojená nebyla. Na mě nefungoval. Mám hodně kudrnaté vlasy. Takže si nechávám narovnávat trvalou od Welly. Ta je fakt super. Zpočátku každé 3 měsíce, teď už 1×za půl roku. Pohoda.

Uživatel je online1mila2
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 22.03.19 06:52

Poprve dobry, podruhy uz nic moc. Furt se chystam, ale uz jsem 2roky nemela cas :lol:

AndreaShah
Povídálka 22 příspěvků 22.03.19 07:59

Za me teda keratin super. Mam dlouhe krepate vlasy a po keratinu byly krasne hladke. Nechala jsem si to ale delat v zahranici, tak nevim, jestli to u nas delaji stejne.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34331 příspěvků 1 inzerát 22.03.19 12:13

Ahoj, koukni na tyto diskuze o brazilském keratinu, nějaké zkušenosti tam jsou. Tady i s fotkami, tady nebo tady .

sheran
Povídálka 15 příspěvků 22.03.19 22:23

@pristelepe ahoj, mám také hodně kudrnaté a husté vlasy, keratin je jen zatíží, ale nenarovná. .. Zkoušela jsem Global i Cocochoco (nebo tak nějak). Ta trvalá, kterou zmiňuješ, je dokáže vyrovnat, aniž bys je pak musela žehlit nebo foukat? A jak to vypadá, když se vymývá? Dík :blush:

Váš příspěvek
Reklama